Odpowiedz

IKE - założyć przez ING czy NNIP?

Dzień dobry. Chcę założyć IKE. Wszystkie konta mam w ING. Zamierzałem założyć IKE na stronie NN Investment Partners, ale jeśli dobrze wyczytałem w ING też można założyć IKE, które prowadzi właśnie NNIP. Czy jest jakaś różnica między założeniem IKE bezpośrednio u NNIP a poprzez Bank ING? Jakieś dodatkowe opłaty? Jakiś haczyk?

Odpowiedz
0 Lajków
Krzysztof4
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
29-11-2020
Wiadomość 1 z 6 (10 114 wyświetleń)

Re: IKE - założyć przez ING czy NNIP?

Cieszę się, że zainteresowałeś się Indywidualnym Kontem Emerytalnym.
TFI NN Investment Partners jest naszym partnerem biznesowym, tylko od Ciebie zależy, gdzie zdecydujesz się skorzystać z tego rozwiązania.
W ING Banku Śląskim będziesz miał swoje rozwiązania w jednym miejscu, oraz wgląd do nich, przez aplikację Moje ING.
W naszym Banku masz do wyboru, w ramach IKE 26 funduszy inwestycyjnych, z NN Investment Partners.
Możesz założyć IKE, bez wychodzenia z domu, przez Moje ING. 
Za otwarcie i prowadzenie nie ponosisz żadnego kosztu.
Jedyną opłatą, jest Opłata za Zarządzanie pobierana, przy funduszach inwestycyjnych, która i tak jest niższa niżeli, nabywając je poza IKE.

Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, zachęcam Cię do kontaktu ze Zdalnym Centrum Premium, pod numerem telefonu: 32 357 00 20.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (10 090 wyświetleń)

Re: IKE - założyć przez ING czy NNIP?

Bardzo dziękuję za odpowiedź!

Odpowiedz
0 Lajków
Krzysztof4
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
29-11-2020
Wiadomość 3 z 6 (10 068 wyświetleń)

Re: IKE - założyć przez ING czy NNIP?

[ Edytowane ]

Największym haczykiem jest brak możliwości sprzedaży IKE przez internet, ja pokusiłem się na jakąś promocję i żałuję bo do tej chwili mam zamrożone środki, a udawać się w czasie pandemii do odległego i czynnego jedynie parę godzin dziennie oddziału mi się nie uśmiecha.

Odpowiedz
0 Lajków
atapi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
4
28-10-2019
Wiadomość 4 z 6 (9 755 wyświetleń)

Re: IKE - założyć przez ING czy NNIP?

Dzień dobry,
Założyłem IKE w ING, obecnie aby przetransferować środki z PPE na IKE które u Was otworzyłem potrzebuje potwierdzenia zawarcia umowy o prowadzenie IKE, takie potwierdzenie otrzymałem podczas wizyty w placówce, ale okazuje się, że nie było ono prawidłowo wypełnione, zabrakło danych na pierwszej stronie tj. Imię i nazwisko ,na kolejnych stronach te dane już są, jednak placówka która obecnie prowadzi moje PPE nie akceptuje tak wypełnionego dokumentu, jako ,że nie mam czasu po raz kolejny wybierac się do placówki ING potrzebuje takiego potwierdzenia w formie elektronicznej ,może być skan,może być PDF, muszę załatwić to ,,bez wychodzenia z domu".
Proszę o poradę.
Odpowiedz
0 Lajków
Adrian5
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
10-09-2022
Wiadomość 5 z 6 (5 256 wyświetleń)

Re: IKE - założyć przez ING czy NNIP?

Proszę skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 32 357 00 69. Przyjmiemy od Ciebie zgłoszenie reklamacyjne i postaramy się pomóc Emotikon: Szczęśliwy 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
146
30
02-09-2021
Wiadomość 6 z 6 (5 230 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024