Płatności

Odpowiedz

płatności cykliczne za usługi google

Mam podpiętą kartę firmową Mastercard żeby płacić automatycznie za konto w Google. Powinno mi ściągać co miesiąc odpowiednią kwotę z konta. Wszystko było dobrze dopóki to była karta z mBanku, ale po podpięciu karty (karta zwykła, nie wirtualna) ING płatności nie przechodzą. Co miesiąc mam to samo: google wysyła mi informację że płatność nie przeszła, brak kodu błędu:

 

We couldn't process your payment of XXX.
Your bank or credit institution gave the following details about the decline: No reason provided by your financial institution

 

Raz się kontaktowałem z ING, powiedziano mi że nie mają pojęcia czemu google nie przepuszcza, u nich wszystko gra. Chwilę po rozmowie płatność przeszła, zgaduję że Pani kliknęła jakiś magiczny guziczek i poszło. Ale co miesiąc mam to samo. Powiadomienie, płatność odrzucona, idę klikam po naście, czasem dziesiąt razy ponów płatność, zazwyczaj za którymś razem przechodzi. Ale trochę szlag mnie trafia. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odpowiedz
0 Lajków
msztolcman
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-02-2024
Wiadomość 1 z 2 (1 107 wyświetleń)

Re: płatności cykliczne za usługi google

Przepraszamy za kłopot związany z cyklicznymi płatnościami. Tutaj nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić. Proszę, napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING. Sprawdzimy to i w razie potrzeby przekażemy zgłoszenie do odpowiedniego zespołu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
542
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 042 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Rata do dochodu a gospodarstwo domowe

Hej, mam kredyt hipoteczny i problem z obliczeniem rdD. Kredyt wziąłem wraz z narzeczoną i nie wiem czy wg banku/ustawodawcy jesteśmy jednym gospodarstwem domowym czy dwoma. Czy mam dodać nasze dochod

...

20-05-2024
Re: Rata kredytu

Tutaj nie mamy dostępu do Twojego kredytu, żeby móc to wyjaśnić. Prosimy skontaktuj się z nami przez kanały szyfrowane. Nasi specjaliści hipoteczni są dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:

...

20-05-2024
Decyzja a umowa przedwstepna

Witam,

Czy bank bierze pod uwage terminy zawarte w umowie przedwstepnej kupna mieszkania z rynku wtornego?

Wniosek zostal zlozony 2.05 i trafil do analizy 10.05 po czym 13.05 okazalo sie ze brakuje jedn

...

20-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy