Płatności

Odpowiedz

karta a płatność przez internet

Witam,

Pierwszy raz chciałam dokonać płatności online i niestety kartą visa jest to niemożliwe, czy wogóle mogę płacić tą kartą przez internet? a jeśli tak, to jak mogę aktywować tą usługę? Czy może wirtualne karty są właśnie w tym celu i powinnam złożyć wniosek? Jeszcze jedno pytanie do korzystających z  płatności w internecie z użyciem kart; czy mając możliwość takich transakcji wzrasta wydawanie pieniędzy? (troszkę rozrzutności mam na myśli) czy ktoś może tak to odczuł? Dzięki wielkie za odpowiedź i pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
franczeska2
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
17
2
25-02-2016
Wiadomość 1 z 3 (15 342 wyświetleń)

Re.: karta a płatność przez internet

znalazłam już odpowiedź, ktoś już pytał(listopad 2015)musiałam ustawić w limitach i już pierwsza transakcja dokonana, mam nadzieję że nie będę teraz szaleć z bucikamiEmotikon: Szczęśliwy jeśli chodzi o drugie pytanie, jak tam z rozrzutnością? to nadal aktualne.
Odpowiedz
0 Lajków
franczeska2
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
17
2
25-02-2016
Wiadomość 2 z 3 (15 317 wyświetleń)
Highlighted

Re.: karta a płatność przez internet

Dokładnie tak. Kartą Visa zbliżeniowa możesz płacić w internecie, tylko najpierw trzeba sprawdzić limit dla transakcji na odległość. Co do rozrzutności, pewnie musisz liczyć na swoją silną wolę ;-). A zawsze jak zabraknie Ci pieniędzy możemy zaproponować jakiś limit w rachunku ;-)

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Moderator
Moderator icon
133
40
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (15 270 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy