Płatności

Odpowiedz

Zlecenie stałe z rachunku oszczędnościowego

W tej chwili można skonfigurować zlecenie stałe jedynie z głównego rachunku piniężnego (konto direct w moim przypadku). Czy pojawi się możliwość definiowania tego typu zleceń z rachunków oszczędnościowych?

Wyjaśnienie: nie chcę trzymać większej kwoty piniędzy na koncie z aktywną jakąkolwiek kartą płatniczą, ale chcę być pewny, że zlecenia stałe które są zdefiniowane wykonają się z innego konta na którym są dostępne wystarczające środki.

MXXwCjNie4c8
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
21-06-2017
Wiadomość 1 z 5 (11 072 wyświetleń)

Re.: Zlecenie stałe z rachunku oszczędnościowego

@MXXwCjNie4c8 Z konta oszczędnościowego możesz zrobić przelew tylko na swoje konto. Z tego też względu nie możesz z niego ustawić stałego zlecenia. Stałe zlecenie utworzysz na koncie rozliczeniowym np. koncie Direct. Nie planujemy tego zmieniać.

Najlepiej dzień przed realizacją stałego zlecenia zapewnij wystarczającą kwotę pieniędzy na koncie. W dniu realizacji stałego zlecenia kilka razy próbujemy pobrać pieniądze. Jeżeli jest to bezskuteczne, to wysyłamy do Ciebie wiadomość o niezrealizowaniu stałego zlecenia. Wtedy możesz sam zrobić przelew standardowy.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (11 036 wyświetleń)

Zlecenie stałe z rachunku oszczędnościowego - na rachunek podstawowy.

Myślę, że rozwiązałoby to sprawę.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 5 (11 033 wyświetleń)

Opcja o której piszesz mcumberpl nie istnieje.

Odpowiedz
0 Lajków
MXXwCjNie4c8
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
21-06-2017
Wiadomość 4 z 5 (11 003 wyświetleń)

Wiem, że nie istnieje.

Napisałem "Myślę, że rozwiązałoby to sprawę." jako propozycję zmiany.

Pozdraiwam.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 5 (11 000 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Ujawnienie danych karty wirtualnej

Jeśli dane karty zostały podane na fałszywej stronie, to zalecamy kartę zastrzec. Tylko wtedy będzie pewność, że karta nie będzie wykorzystana do nieuprawnionych płatności.

Zapraszamy również do kontak...

26-05-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

26-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy