Płatności

Odpowiedz

Przychodzący przelew w Euro - Amazon Affiliate - Jak najmniej stracić - Konto firmowe

Czy ktoś z was prowadzi firmę i jest również Amazon Affiliate - dostaje procent od sprzedaży z linku do produktu na Amazonie.

Prowadziłem wcześniej taką działalność w Anglii, teraz przeniosłem się do Polski i mam pare pytań.

Czy ING direct firmowe ma jakaś prowizję od przelewu przychodzącego w Euro.

Czy lepiej odbierać takie przelewy z przewalutowaniem na polski złoty czy lepiej założyć konto walutowe na które przyjdą nam pieniądze w Euro.

Co się najbardziej opłaca?

Z góry dzięki!

Odpowiedz
0 Lajków
mariuszgajdzik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 393 wyświetleń)

Re: Przychodzący przelew w Euro - Amazon Affiliate - Jak najmniej stracić - Konto firmowe

@mariuszgajdzik Nie pobieramy prowizji za przelewy przychodzące- zarówno przy kontach firmowych w PLN i w EUR Emotikon: Szczęśliwy Co do pytania, jak lepiej odbierać transakcje- przy rachunku w walucie europejskiej otrzymasz tyle pieniędzy, ile do nas dotrze Emotikon: Szczęśliwy Przy koncie w złotówkach, przewalutujemy taki wpływ po kursie z naszej tabeli- https://www.ing.pl/kursy-walut 

Zachęcam też do kontaktu na naszym czacie dla klientów firmowych- https://www.ing.pl/kontakt/czat?skill=06 Gdzie chętnie opowiemy o naszej ofercie Emotikon: Szczęśliwy Czat jest dostępny od 8:00 do 20:00 w dni robocze Emotikon: Szczęśliwy

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 347 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Daily tracker wydatków + alerty o przekroczeniu limitu

Dzień dobry,

wpadłem ostatnio na pomysł (po uprzednim przeszukaniu sieci) na przekazanie pomysłu do deweloperów aplikacji mobilnej (i nie tylko).

Zauważyłem, że możemy sobie przypisywać nasze wydatki do

...

20-04-2024
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy