16-02-2020 16:20
17-02-2020 16:46
Witaj,
jeśli otrzymasz przelew w dolarach na konto w złotówkach, to przewalutujemy go i udostępnimy pieniądze w walucie Twojego konta.
Pieniądze wymienimy z dolarów na złotówki po kursie kupna waluty z tabeli bezgotówkowej. Aktualny kurs sprawdzisz tutaj.
Korzystniejszym rozwiązaniem będzie otwarcie konta w dolarach. Za jego prowadzenie nie pobieramy opłaty.
Wtedy unikniesz przewalutowania a wymianę waluty możesz zlecić w dowolnym momencie w Kantorze w Moim ING.
Wymianę wykonamy po kursie, który zaakceptujesz.
18-02-2020 06:59
19-02-2020 06:59
Czas realizacji przelewu zależy od banku, z którego jest zlecany.
Proszę, skontaktuj się z osobą, która zleca Ci przelew lub z tym bankiem i dopytaj o ten czas ![]()
W fakturowaniu przy pobranych z KSeF fakturach znajduję się przycisk Opcje KSeF należy kliknąć generuj wizualizację faktury, a następnie kliknąć raz jeszcze w Opcje KSeF i kliknąć pobierz wizualizację
... 29-05-2026Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja. Jednak każde zgłoszenie rozpatrywane jest indywidualnie. Podany czas odpowiedzi w reklamacji to maksymalny jaki jesteśmy zobowiązani podać. Staramy się zgło
... 29-05-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 3 | |
| 3 |