Odpowiedz

Przelew masowy

Witam , czy jak otrzymam przelew masowy (wynagrodzenie za prace) to może Mi je zająć komornik tak jak z normalnego konta ? Czy te pieniądze są chronione bo nie są wpłacone na Moje osobiste konto bankowe ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz
Odpowiedz
0 Lajków
Micszc8069
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-02-2019
Wiadomość 1 z 4 (2 587 wyświetleń)

Re: Przelew masowy

Micszc8069 Jeśli przelew z tytułu wynagrodzenia trafi na konto objęte zajęciem komorniczym, to polega on egzekucji. Tutaj nie mam dostępu do Twoich danych. 
Skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 69. Przekierujemy rozmowę do specjalisty z zespołu zajęć egzekucyjnych. 
Pracują oni od poniedziałku do soboty od 8:00 do 20:00 a w soboty od 8:00 do 16:00. 
Możesz wysłać także w tym temacie wiadomość po zalogowaniu do Mojego ING w zakładce ,,Wiadomości". 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 526 wyświetleń)

Re: Przelew masowy

Mój rachunek na koncie w ing jest zajęty , ale ten przelew masowy odbierałabym w innym banku i nie jest on wysyłany na moje konto , ja tylko mam pójść z dowodem osobistym i odebrać pieniądze w kasie banku
Odpowiedz
0 Lajków
Micszc8069
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-02-2019
Wiadomość 3 z 4 (2 520 wyświetleń)

Re: Przelew masowy

Micszc8069 W tej sprawie skontaktuj się z bankiem, do którego będzie kierowane Twoje wynagrodzenie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 493 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy