Odpowiedz

Przelew do uku na Ukrainie

Witam. Czy udając się do Państwa banku otrzymam pomoc w zrobieniu przelewu na Ukrainę? Potrzebuje przesłać pieniądze na Ukrainę podając dane 3 banków. W przypadku nie podania danych trzech banków pieniądze nigdy nie dotrą. W załączeniu informacje o przelewie. Jaki jest koszt takiego przelewu?
Z góry dziękuję
Paulina
Odpowiedz
0 Lajków
Paulina7655555
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 285 wyświetleń)

Re: Przelew do uku na Ukrainie

Witaj Emotikon: Szczęśliwy

taki przelew możesz wykonać w oddziale lub w Moim ING - bez wychodzenia z domu. Jeśli zrobisz go w Moim ING to pobierzemy 40 zł - to podstawowa opłata. Jednak w tej sytuacji naliczymy dodatkowe 40 zł - za przelew w trybie nieautomatycznym. Dodatkowe opłaty zależą od opcji kosztów, którą wybierzesz. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (2 192 wyświetleń)

Re.: Przelew do uku na Ukrainie

Doprecyzowałam dla Ciebie kwestię tego przelewu - możesz dodać maksymalnie jeden bank pośredniczący. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 3 z 3 (2 139 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy