Odpowiedz

Płatnosci zbliżeniowe

Dzień dobry Czy coś się zmieniło bo kiedyś limit transakcji zbliżeniowych bez podania kodu PIN wynosił 3 razy. Po 4 razie trzeba było podać PIN.
Odpowiedz
0 Lajków
athlon2000
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-01-2018
Wiadomość 1 z 2 (7 954 wyświetleń)

Re: Płatnosci zbliżeniowe

Prośba o podanie kodu PIN przy płatnościach zbliżeniowych pojawia się zawsze przy transakcji przekraczającej 50 zł. Przy płatnościach kartą zbliżeniowo na kwoty niższe niż 50 zł możemy Cię wyrywkowo poprosić o wpisanie kodu PIN. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
231
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 856 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te

...

12-06-2026
Re: Kredyt hipoteczny - absurdalne decyzje analityka

Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona

...

12-06-2026
Tragiczna jakość obsługi

Po zobaczeniu reklam rachunku osobistego oraz oprocentowania rachunku oszczędnościowego usiłowałem zostać klientem banku.
Jakie było moje zdumienie kiedy próby zdalnego założenia nie przyniosły rezulta...

12-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy