Płatności

Odpowiedz

Płatności przez internet (VISA zbliżeniowo)

Witam, mam pewien problem z wykonywaniem płatności przez internet. Moje konto bankowe jest połączone z kartą, karta jest aktywna, ustawione są wszelkie limity, lecz kiedy próbuję faktycznie dokonać zakupu dostaję powiadomienie "Niestety nie mogliśmy zrealizować twojej transakcji..."(dalszej treści nie mogę niestety zobaczyć), a strona na której chcę coś kupić pokazuje wiadomości typu "Brak środków na koncie", lub "Ta karta nie jest dostępna", mimo, że na moim koncie jest wystarczająca ilość pieniędzy, a karta wraz z kontem dopiero niedawno zostały założone. Czy jest coś czego nie zrobiłem, lub przeoczyłem? Pomocy! To dla mnie bardzo ważne.
Odpowiedz
0 Lajków
JakubSleb
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
25-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (4 643 wyświetleń)

Re: Płatności przez internet (VISA zbliżeniowo)

Proszę daj znać, czy korzystałeś już ze swojej karty wcześniej? Wspominasz, że konto wraz z kartą zostało założone niedawno. Po aktywacji karty, pierwszą płatność powinieneś wykonać w sklepie stacjonarnym lub bankomacie. Transakcję powinieneś wykonać z użyciem kodu PIN (nie może być ona zbliżeniowa). Dopiero po wykonaniu pierwszej płatności z kodem PIN będziesz mógł płacić kartą również w internecie.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
545
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (4 624 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Zapisaliśmy Twoje uwagi w temacie funkcjonalności Mojego ING. Jeśli podczas wpisywania numeru konta pojawia się kłopot, przeskakuje kursor, daj nam proszę znać na czacie przez Moje ING.
Zapiszemy zgłos

...

09-12-2023
Smart Saver 2024

Dzień dobry,

 

Od ponad dekady jestem w ING i niemal od początku mam Smart Saver. Czy planowane jest podniesienie limitu 5000?

Pytam, bo już nie pamiętam kiedy ostatnio zwiększano tę kwotę. Nie chcę skła

...

09-12-2023
Re: Re.: Błąd dla iOS 17

Obecnie problem zniknął. Logowanie kodem U2F do ING przebiega podobnie jak na kompie - przyłóż -> pin -> przyłóż i jak na razie wychodzi na to, że zostało to naprawione.

08-12-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy