Płatności

Odpowiedz

Płatność za wyświetlenie numeru karty wirtualnej?

 

Witam.

Dlaczego w nowym Moje ING połączono opcje przesłania kodu CVV i wyświetlenia numeru karty wirtualnej? W poprzednim systemie mogłem bez opłat podejrzeć numer swojej karty i jedyne co musiałem pamiętać, to kod CVV. W aktualnej tabeli opłat nie ma w wykazie płatności, że jest to wspólna opłata i nadal istniej tam tylko opłata za kod CVV.

Chciałbym się dowiedzieć co jest przyczyną ukrycia numeru karty dla kogoś zalogowanego do własnego konta. Czy to oznacza, że poprzedni system był bezpieczniejszy?

Odpowiedz
0 Lajków
booyaka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-11-2016
Wiadomość 1 z 2 (11 249 wyświetleń)

Re.: Płatność za wyświetlenie numeru karty wirtualnej?

[ Edytowane ]

@booyaka 

Pełny numer karty można uzyskać po wybraniu linku „Pokaż numer karty i kod CVV”.

Zmiana wynika z rekomendacji bezpieczeństwa, aby w aplikacji bankowej nie było przesyłanych pełnych numerów kart. Aktualnie dla karty wirtualnej  dodaliśmy opcję, gdzie na żądanie klienta bez dodatkowych opłat wyświetlimy te dane (numer karty i kod CVV). Wcześniej dyspozycję należy  zatwierdzić kodem autoryzacyjnym.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (11 187 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy