Płatności

Odpowiedz

Płatność kartą za granicą pakiet wypłat

Dzień dobry

 

Do tej pory wyjeżdżając na wakacje wykupowałem pakiet wypłat z bankomatu za granicą, w tej chwili nie widzę tej oferty. Czy już jej nie ma. Proszę również o informację jaka jest prowizja za płatność kartą za granicą. 

Odpowiedz
0 Lajków
glop
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
03-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (3 647 wyświetleń)

Re: Płatność kartą za granicą pakiet wypłat

@glop pakiet wypłat nadal jest dostępny dla naszych kart Visa, wydanych do konta osobistego Emotikon: Szczęśliwy Opcję tę znajdziesz w menu powiązanym z Twoją kartą w Moje ING. Opłata za 30 dni korzystania to 15zł. W ramach tej opłaty korzystasz z wszystkich bankomatów na całym świecie bez dodatkowych opłat. 

Płacąc kartą za granicą bez funkcji wielowalutowej pobierzemy Ci prowizję za przewalutowanie - 3% transakcji. Jeżeli będziesz przebywać w kraju gdzie walutą rozliczeniową jest EUR, USD albo GBP możesz założyć u nas konto walutowe w tych walutach i powiązać swoją kartę Visa z tymi kontami. Wtedy płacąc kartą w danej walucie, jeżeli na koncie będą pieniądze - zabierzemy z konta walutowego Emotikon: Szczęśliwy .

 

***

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (3 618 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy