Płatności

Odpowiedz

Płatność kartą przez internet w euro.

Witam,

 

chciałbym zrobić zakupy na zagranicznej stronie w walucie euro, lecz obawiam się o dodatkowe koszty, prowizje, przewalutowania itd.

Posiadam kartę debetową VISA. Oto strona z której planuję zakup:

 

http://support.gymshark.com/hc/en-us/articles/207491936-How-can-I-pay-for-my-order-

 

Chciałbym dowiedzieć się ile wyniosą mnie dodatkowe koszty? 

Odpowiedz
0 Lajków
silenc
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
10-07-2016
Wiadomość 1 z 4 (24 057 wyświetleń)

Re.: Płatność kartą przez internet w euro.

Za płatności bezgotówkowe kartą płatniczą (w tym transakcje internetowe) nie pobieramy opłaty. Jeżeli będziesz płacić kartą w innej walucie niż PLN naliczymy opłatę za przewalutowanie płatności w wysokości 3% kwoty transakcji.
Informację o opłatach możesz również sprawdzić w Tabeli Opłat i Prowizji.
Walutą rozliczeniową karty płatniczej VISA jest PLN. Jeśli płatność wykonasz w innej walucie, będzie ona przewalutowana przez organizację płatniczą na walutę rozliczeniową karty, obowiązującej w tej organizacji, w dniu przewalutowania tej płatności kartowej.


Zachęcam do sprawdzenia czy masz ustalone właściwe dzienne dla transakcji internetowych.
Limity możesz sprawdzić i zmienić:
- telefonicznie: 32/ 357 00 12,
- przez usługę ING BankOnLine (zakładka Karty/Limity transakcyjne/Zmień),
- przez usługę Moje ING (zakładka Moje finanse/Karty),
- w oddziale banku.


Możemy przekazać informację o opłatach jakie mogą pojawić się po naszej stronie. Nie posiadamy informacji o opłatach jakie mogą pojawić się po stronie odbiorcy. Celem potwierdzenia zachęcam do kontaktu ze sklepem, w którym będziesz dokonywał płatności.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (23 990 wyświetleń)

Re.: Płatność kartą przez internet w euro.

Na taką odpowiedź liczyłem Emotikon: Szczęśliwy
Rozumiem, że w tym wypadku lub przy zakupach na innej stronie przy płatności kartą w obcej walucie zostanie tylko naliczona opłata 3% kwoty transakcji za przewalutowanie ?
Odpowiedz
0 Lajków
silenc
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
10-07-2016
Wiadomość 3 z 4 (23 961 wyświetleń)

Re.: Płatność kartą przez internet w euro.

Jeżeli płatność przez internet wykonasz przy użyciu danych karty, poza opłatą za przewalutowanie płatności, innej nie pobieramy.
Dodatkowych opłat za płatności bezgotówkowe kartą ze swojej strony nie naliczamy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (23 892 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy