Odpowiedz

Limity na karcie.

Witam. Mam 16 lat i niedawno otworzyłem konto w banku. Chciałbym ustawić możliwość płatności kartą przez internet. Pani w banku mówiła, że można zrobić to przez internet. W nowej bankowości nie widzę takiej opcji, a w starej wyskakuje:

Uwaga. Wniosek może zostać złożony wyłącznie przez osobę pełnoletnią.

Czy trzeba iść z tym do oddziału czy można to jednak jakoś zmienić przez internet?

Odpowiedz
0 Lajków
Filip71
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-06-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 297 wyświetleń)

Re.: Limity na karcie.

Limity dla karty płatniczej może dla Ciebie zmienić Twój przedstawiciel ustawowy:
- przez swoją bankowość internetową,

- telefonicznie: 32 357 00 12,

- w naszym oddziale.

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
785
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 247 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Re.: Zablokowane konto przez dział bezpieczenstwa

Napisz proszę do nas ponownie na czacie. Sprawdzimy wówczas dla Ciebie informacje. Tu nie jesteśmy w stanie pomóc.

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy