Płatności

Odpowiedz

Płatność kartą debetową

dzień dobry,

proszę o informację czy posiadając kartę debetową do konta direct, jestem w stanie zapłacić przez Internet w sklepie Miles&More w euro? Jeśli tak to proszę jeszcze o podanie informacji czy będą się z tym wiązały jakieś dodatkowe koszty przy płatności 100 euro, czy bedzie to tylko przewalutowanie po kursie z danego dnia?

dziekuję i pozdrawiam

JacekJZ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
10-03-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 979 wyświetleń)

Re.: Płatność kartą debetową

@JacekJZ Jeżeli dany sklep akceptuje płatności kartami płatniczymi (tzw. debetowymi) to będzie taka możliwość. Ważne, abyś miał ustawione limity dla karty płatniczej na transakcje internetowe. Możesz to sprawdzić w ING BankOnLine: Karty -> Limity transakcyjne.
Za transakcje bezgotówkowe w internecie nie pobieramy opłaty. Za przewalutowanie transakcji bezgotówkowej dokonanej w walucie innej niż waluta konta pobieramy prowizję w wysokości 3% kwoty transakcji (dotyczy to karty Visa zbliżeniowa, Visa NFC).



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
787
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 961 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: powiadomienia na iPhonie

Apka ING na Iphonie
Ustawienia -> Aplikacja mobilna -> Powiadomienia na telefon (push) i tam sobie ustawiasz co chcesz.
Mam ustawione tylko konto główne, więc tylko wpływy mi wyskakują jako push. Reszta...

01-09-2024
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

To są jakieś jaja! Rozumiem jeszcze, gdy ktoś ma konta firmowe i niektóre transakcje mogą ale nie muszą być "podejrzane"

Ale zwykłych Kowalskich?

Jak się przejrzy ogólnie internet, to podobne akcje są n

...

01-09-2024
Re.: Aktualny Czas wydania decyzji

Moj wniosek złożony 25 lipca i dalej na pkt 2. Juz raz chcieli papiery ktore i tak mają. Tragedia 

01-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy