Płatności

Odpowiedz

Konto walutowe a przelew złotówkowy

Czy można przelać złotówki na konto walutowe? Jak wówczas będzie wyglądał stan konta? Załóżmy ze przelew wynosić będzie 500 zł
Odpowiedz
0 Lajków
Bienkovska
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
31-10-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 137 wyświetleń)

Re: Konto walutowe a przelew złotówkowy

@Bienkovska Możesz otrzymać złotówki na swoje konto walutowe. Nie pobierzemy żadnej prowizji za zaksięgowanie takiej transakcji. Aktualne kursy, po jakich przeliczamy przelewy przychodzące i wychodzące znajdziesz tutaj https://www.ing.pl/wyniki-wyszukiwania?q=kursy+walut

Jeżeli chcesz przewalutować pieniądze między swoimi kontami, to zachęcam do skorzystania z naszego Kantora (Usługi i narzędzia> Usługi dodatkowe> Kantor; w Moim ING). Jest czynny od poniedziałku do soboty (nie licząc świąt) w godz. 8:00 - 20:00. Kursy, które tam proponujemy mogą być korzystniejsze niż te z tabeli. 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 067 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy