Płatności

Odpowiedz

Karta wirtualna a płatności zagranicą

Czy karta wirtualna można dokonywać płatności zagranicznych?Pytam ponieważ próbując dodać taką kartę jako forme płatności do Netflixa serwis wyrzucił informacje żebym sprawdził czy karta obsługuje płatnosci zagraniczne.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (12 749 wyświetleń)

Re: Karta wirtualna a płatności zagranicą

Kartą wirtualną możesz płacić również w innych walutach niż PLN. Transakcje dokonane w innych walutach niż PLN przeliczamy na PLN z zastosowaniem kursu obowiązującego w systemie VISA w dniu przeliczenia transakcji przez VISA. Będziesz miał pobraną kwotę w PLN rozliczoną przez VISA.

Sprawdź czy masz na koncie karty wystarczające pieniądze oraz swoje obecne limity na płatności kartą:

  • w Moje ING -> Moje finanse -> Karta -> Limity transakcyjne,
  • telefonicznie 48 32 357 00 12 lub 
  • w oddziale.

Jeżeli te czynności Ci nie pomogą, to napisz do nas przez Moje ING lub zadzwoń 48 32 357 00 12.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (12 696 wyświetleń)

Re: Karta wirtualna a płatności zagranicą

Witam,

Jaki będzie przelicznik/kurs waluty gdy będę wykonywał płatność kartą wirtualną w sklepie zagranicznym (dolary amerykańskie)?

Domyślam się, że będzie to po kursie Visa z tego przelicznika https://www.visaeurope.com/making-payments/exchange-rates . Proszę jeszcze o informację czy przeliczając płatność na podanej przeze mnie stronie muszę wpisywać jakąś wartość ( jak tak to jaką) w polu "Enter conversion fee (0-10%)"?

 

Odpowiedz
0 Lajków
wjcja
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-03-2018
Wiadomość 3 z 4 (12 424 wyświetleń)

Re: Karta wirtualna a płatności zagranicą

[ Edytowane ]

Przewalutowanie Twojej płatności na PLN będzie po kursie Visa z dnia przeliczenia transakcji przez Visa. Możesz skorzystać z kalkulatora, który zamieściłeś we wpisie.

Za płatność kartą wirtualną Visa nie pobieramy opłaty (nawet jeżeli jest w innej walucie niż PLN). W tym kalkulatorze wpiszesz 0.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (12 329 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy