07-12-2022 14:48
Dzień dobry! Chciałbym zgłosić, iż mama wpłaciła na moje konto darowiznę w 3 osobnych przelewach już prawie 2 tygodnie temu.
Do dziś nie otrzymałem żadnego z tych przelewów (w których tytułem przelewów była - Darowizna, wraz z moimi danymi jak imię, nazwisko i adres jako odborcy).
Czy mógłbym prosić o informacje, dlaczego to tak długo trwa i co jest tego powodem?
Bo nie ukrywam, że to trochę słabo świadczy o Państwa banku, gdy nie ma żadnej informacji od banku i nie wiadomo, co i jak, a przelewów brak. Mam nadzieję, że nie wyparowały one ot tak.
08-12-2022 11:21
Między różnymi bankami zwykle czas księgowania przelewu to 2 dni robocze.
Jeśli do tej pory pieniądze nie wpłynęły na Twoje konto, Twoja mama powinna skontaktować z bankiem, z którego wysłała te przelewy. Tam na podstawie zgłoszenia powinna być wyjaśniona sprawa wraz ze sprawdzeniem poprawności wykonania tych przelewów.
Super ,że tak niewielką nadpłatą skróciłeś aż o 2 miesiące . Zaoszczędziłeś odsetki z tych dwóch rat , których już nie zapłacisz , A co do wysokości raty , to czy czasem nie nastąpiła aktualizacja wib
... 27-03-2023rav Proszę, skontaktuj się z nami ponownie w tej sprawie przez aplikację mobilną. Możesz napisać do nas na czacie lub wysłać wiadomość jako załącznik w swoim profilu (prawy, górny róg aplikacji konta
... 27-03-2023