Odpowiedz

Blokada

[ Edytowane ]
Witam.
Jestem nowym użytkownikiem konta w ING. Ostatnio zrobiłem transakcję na dodatek do jednej gry. Po zapłaceniu stan konta zmalał, ale przy historii było napisane; blokada, i pod tym kwota którą wydałem. Proszę o pomoc, bo do dodatka nie otrzymałem.
Odpowiedz
0 Lajków
Fififek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-01-2019
Wiadomość 1 z 2 (7 403 wyświetleń)

Re: Blokada

[ Edytowane ]

Fififek Blokada to nic złegoEmotikon: Szczęśliwy Pojawia się najczęściej podczas transakcji kartą. Ten opis widzisz do czasu rozliczenia płatności. 
Nie mamy wpływu na czas rozliczenia transakcji. Zależy on od systemów właściciela terminala i sklepu, w którym płacisz.
​​​​​​​

Blokada płatności kartą może trwać maksymalnie:

  • 11 dni - jeśli jesteś klientem indywidualnym i masz kartę debetową lub jeśli masz kartę przedpłaconą;
  • 8 dni - jeśli jesteś klientem firmowym i masz kartę debetową lub masz kartę kredytową.

     


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1144
226
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (7 338 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Problem z logowaniem w aplikacji przy użyciu klucza U2F

Skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 69. Sprawdzimy to, a jeśli będzie to konieczne, to zgłosimy sprawę do działu IT. 

01-04-2026
Re: Kredyt hipoteczny

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. 


Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi może się Pani umówić w Moim ING. Po zalogowaniu do Mo

...

01-04-2026
Re.: Spłata dwóch różnych zajęć komornicznych.

egzekucję prowadzi jedna jednostka jako przedstawiciel wierzyciela o ile zgodzi się prowadzić już dwa lata czekam i nikt się nie zgadza a srodki są blokowane przez bank

01-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy