Płatności

Odpowiedz

BLOKADA SRODKOW I ICH ROZLICZENIE

Czy wy tez tak macie? I jak to jest mozliwe ze blokada srodkow w niedziele na kwote 5600 zl a rozliczenie w poniedzialek na kwote ponad 6000 zl? Platnosc za granica.Rozumiem ze kursy sie wahaja ale o 300zl dollar w ciagu jednego dnia?!?! Dodatkowo w innych bankach placac karta mastercad jaka jest kwota blokady taka jest sciagana w sedjach rozliczeniowych bo po kursie z danego dnia.... Prosze rowniez ING o nie tlumaczenie sie ze to polityka mastercard skoro w innym banku jest normalnie a tu nie.Wyczuwam oszustwo i sciagnie w tej kwocie prowizji dla banku.

Prosze zatem o wyjasnienie czemu tak jest w tym banku.
Odpowiedz
0 Lajków
Michau1618
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 558 wyświetleń)

Re: BLOKADA SRODKOW I ICH ROZLICZENIE

[ Edytowane ]

Jeżeli płaciłeś kartą kredytową Mastercard w innej walucie, blokujemy kwotę transakcji według kursu z dnia jej wykonania. Kurs waluty w dniu księgowania może być inny. Dodatkowo, walutą rozliczeniową kart Mastercard jest euro. W sytuacji, gdy płaciłeś kartą Mastercard w dolarach amerykańskich, transakcję przewalutowaliśmy na euro według kursu organizacji płatniczej, z dnia księgowania płatności, a następnie z euro na złotówki według naszego kursu z dnia poprzedzającego rozliczenie transakcji. 
Na naszej stronie znajdziesz kalkulator transakcji walutowych kartą Emotikon: Szczęśliwy 
https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-za-granica

Jeżeli masz na myśli inną kartę, napisz do nas na czacie w Moim ING. Sprawdzimy to dla Ciebie. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
426
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 521 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy