Odpowiedz

umawianie wizyt w oddziale

Czy nadal konieczne jest umawianie wizyt w oddziale ING?

Muszę pewna sprawę załatwić osobiście i nie widzę linku do umówienia wizyty.

Odpowiedz
0 Lajków
Kermit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
2
09-11-2016
Wiadomość 1 z 4 (9 297 wyświetleń)

Re: umawianie wizyt w oddziale

@Kermit Aktualnie w sprawach ogólnych nie ma obowiązku umawiania się na spotkanie w oddziale. Zachęcamy jednak do umówienia takiego spotkania, aby wizyta przebiegła sprawnie. Spotkanie możemy umówić na czacie w Moim ING, na czacie na stronie www.ing.pl/kontakt lub pod numerem 32 357 00 69.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
430
102
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (9 260 wyświetleń)

Re.: umawianie wizyt w oddziale

To dziwne, bo w oddziale w Siemianowicach Śl. nadal panuje moda na umawianie wizyt.

Chciałam założyć dziecku konto i już drugi raz zostałam odprawiona z kwitkiem.

Przy pierwszym spotkaniu w oddziale Pani, która przy wejściu "kieruje ruchem"  wspomniała tylko, że bez aktu urodzenia a mając tylko paszport nic nie załatwimy. Wróciliśmy kilka dni później, byliśmy jednymi z pierwszych klientów i zostaliśmy poinformowani, że trzeba się umówić na wizytę ew mogą i zaproponować godzinę 13....

Odpowiedz
0 Lajków
Magdalena4
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-06-2022
Wiadomość 3 z 4 (2 320 wyświetleń)

Re: Re.: umawianie wizyt w oddziale

W oddziale banku możesz załatwić sprawę bez umawiania wizyty, aczkolwiek faktycznie specjaliści mogą zaproponować umówienie spotkania na daną godzinę i na dany dzień,  aby sprawnie załatwić daną sprawę Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
359
76
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 232 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe gdy jeden z współkredytobiorców już z nich korzysta

Cześć,

czy mogę skorzystać z wakacji kredytowych w przypadku gdy jeden z współkredytobiorców skorzystał już z wakacji kredytowych w innym banku dla kredytu hipotecznego zaspokającego jego własne potrze

...

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Jest jeszcze opcja wyslania wlasnego wniosku elektronicznie poprzez aplikacje jako zalaczony dokument, skoro placowka odmawia przyjecia wniosku pisemnego, co jest samo w sobie karygodne.

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Problem jest taki, że placówka odmawia przyjęcia wniosku. Też zastanawiam się na jakiej podstawie (bo upierali się że przy składaniu wniosku wielokrotnego, jest możliwość złożenia tylko jednego takieg

...

17-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy