Odpowiedz

awaria wplatomatu

Dzisiaj po 12 latach bank ING mocno naruszył moje zaufanie. Jak zwykle co kilka tygodni chcialem wplacic pieniądze we wplatomacie w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Rynek 3. W kopercie miałem rowniez trroche drobnych 10 i 20 zl. Niestety nie znałem konkretnej sumy mogło być miedzy 900 a 1200 zl. Zawsze wplatomat sam liczył i ewentualnie zwracal nierozpoznane banktoty. Po włożeniu i przeliczeniu. Odbierz nierozpoznane banknoty i nagle awaria systemu. I jakby restart bankomatu. Odrazu poszedłem do okienka złożyłem reklamacje numer 007191/102020. Pani powiedziała że może być problem skoro nie znam konkretnej kwoty. Czuje się oszukany przez bank.
Mam nadzieję ze sprawa zostanie wyjaśniona. Skoro wpłacałem pieniądze to znaczy ze mam zobowiązania do spłaty do 10 października.
Odpowiedz
0 Lajków
Harioli19
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 485 wyświetleń)

Re: awaria wplatomatu

@Harioli19 Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. To ważne, aby przy wpłacie pieniędzy za pomocą naszego urządzenia, mieć policzone pieniądze i zastosować się do wszystkich wskazówek, które wyświetlają się na ekranie. Oczywiście przesłałem numer Twojego zgłoszenia z prośbą o przyśpieszenie jego rozpatrzenia. Sprawdzimy wpłatomat, o którym wspominasz i na tej podstawie ustalimy jaką kwotę trzeba zaksięgować na Twoim koncie. Nie do końca jednak rozumiem, w którym momencie Cię oszukaliśmy Emotikon: Smutny Tym bardziej, że jeszcze nie zdążyliśmy nawet rozpatrzyć Twojej reklamacji Emotikon: Smutny

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 478 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy