Odpowiedz

Wplatomat

Dzis wplacalam srodki we wplatomacie w Rzeszowie na Sobieskiego. W kwocie 4080 zlotych. Zoozylam reklamacje ale znajomy powiedzial mi ze warto opisac to na forum wtedy mozna otrzymac szybszy zwrot... Jestem stala klientka banku z regularnymi wplywami i obrotami a te srodki sa mi niezbedne do zycia. Prosze o interwencje i prosbe o szybkie zwrocenie srodkow

006488/062021

Prosze rpzekazac prosbe o zwrot srodkow błyskawiczny. Serdecznie blagam.
Odpowiedz
0 Lajków
siedlecka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-06-2021
Wiadomość 1 z 3 (1 673 wyświetleń)

Re: Wplatomat

Przykro mi, że tak się stało Emotikon: Smutny Przekazałem Twoją prośbę o szybsze rozpatrzenie reklamacji do naszych analityków. Mam nadzieję, że dzięki temu szybciej otrzymasz odpowiedź na swoje zgłoszenie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (1 671 wyświetleń)

Re.: Wplatomat

Nie licz na szybkie rozwiązanie problemu. To taki bank, że każą Ci czekać 30 dni na odpowiedź na reklamację, a gdy po tym czasie upomnisz się, że termin już minął... powiedzą, że co tam regulamin, co tam ustawa, dla nas to "mogą być dni robocze".
Odpowiedz
0 Lajków
Łukasz1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
18-02-2021
Wiadomość 3 z 3 (1 633 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy