Odpowiedz

Wplatomat przyjal 10 tys i sie zacial

Witam widze ze jestem posrod licznych na tym forum któremu wplatomat przyjął pieniądze i sie zacial, wplacalem uzywajac blika z aplikacji, 10 tys, w czwartek 13.07, do dzis nie ma odpowiedzi a ja naprawdę potrzebuje tych srodkow, to jest ewidentna wina banku a ja musze czekac, w środę wyjazd na wakacje który trzeba bedzie odwołać jak bank nie zwroci pieniedzy, skladajac zgloszenie 109315/072023 powiedziano mi ze mam czekac 30 dni. W kasie banku zawsze odsylaja do wplatomatu a tam takie cyrki. Prosze o natychmiastowe dzialanie
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkowniking
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
17-07-2023
Wiadomość 1 z 6 (2 137 wyświetleń)

Re.: Wplatomat przyjal 10 tys i sie zacial

W oddziale banku na Łukowskiego w Toruniu powiedziano mi ze tak jest bardzo czesto jesli sie wklada pieniądze do wplatomatu na " dokladki" tzn wpisujesz 10 tys ale dzielisz to na 2 lub 3 dokladki, czemu wiec jest taka możliwość? Powiedzieli tez ze nikt nie przelicza wplatomatu po takim zgloszeniu. Będzie przeliczony w swoim czasie i wtedy otrzymam odp. Do 30 dni. Patrzac po skali problemu moze to sposob banku na obracanie nie swoimi pieniędzmi przez miesiąc..w przeciwnym razie jeśli wiedza ze przyczyna sa " dokladki" to czemu nie zmienia ustawien? Sprawę trzeba naglosnic. W innych bankach sie to nie zdarza
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkowniking
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
17-07-2023
Wiadomość 2 z 6 (2 078 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat przyjal 10 tys i sie zacial

Przykro nam, że wpłatomat nie zadziałał prawidłowo Emotikon: Smutny Zależy nam, aby pomóc w tej sprawie, dlatego przekazaliśmy prośbę o pilną weryfikację Twojego zgłoszenia do naszych analityków.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 3 z 6 (2 070 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat przyjal 10 tys i sie zacial

Dostaliśmy sygnał, że w Twojej sprawie są dostępne nowe informacje. Zaloguj się do Mojego ING i sprawdź zakładkę Wiadomości.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 6 (2 060 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat przyjal 10 tys i sie zacial

Dziekuje za interwencje, otrzymalem wiadomosc ze warunkowo zostanie wplacone na moje konto 10 tys . Pytanie kiedy ? Poniewaz nadal nie ma. Mam nadzieje ze pieniądze w waszych wplatomatach nie giną i nikt nie stwierdzi po miesiacu ze jednak ich nie było oraz ze otrzymam dokladna kwote, pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkowniking
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
17-07-2023
Wiadomość 5 z 6 (2 057 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat przyjal 10 tys i sie zacial

Środki powinieneś mieć na koncie jeszcze dziś


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 6 z 6 (2 050 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy