Odpowiedz

Wpłatomat

Dziś rano wpłata na konto 2000 po przeliczeniu pieniędzy pokazał się błąd transakcji,oddało kartę a pieniędzy brak na koncie ,czy ktoś miał podobnie ? Na infolinii dostałam informację że dziś mają jakieś problemy ale do wieczora powinna kwota się pojawić na koncie do teraz cisza ? Już nie wiem co robić?
Odpowiedz
0 Lajków
Kasia8
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (2 473 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat

Nieudane wpłaty powinny zostać już zaksięgowane na koncie. Jeśli jeszcze ich nie masz, to napisz do nas na czacie w Moim ING. Przepraszamy za wczorajsze utrudnienia.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Były moderator
Były moderator icon
345
67
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 375 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Stałe oprocentowanie - negocjacje

Dzięki za odpowiedź. Zatem mam rozumieć że można to załatwić na chacie? Wcale nie muszę iść do oddziału o tym rozmawiać?

12-01-2026
Re: Konto dla spółki z o.o. Promocja na start

W takim razie po co jest to forum skoro odsyłacie na infolinię?

12-01-2026
Re: Stałe oprocentowanie - negocjacje

W sprawie oprocentowania swojego kordytu skontaktuj się z na mi na czacie po zalogowaniu do Mojego ING ze specjalistami do spraw hipotecznych. Sprawdzimy jakie są możliwości.

12-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy