Odpowiedz

Wpłatomat wciągnął pieniądze.

Dnia 21.04.2017r. ok. godziny 14:10 chciałem wpłacić 900zł w wpłatomacie firmy Planet Cash (sygnowany przez ING) w Gdyni przy ul.Plac Górnośląski . Pieniądze zostały włożone do podajnika , po czym wciągnięte i przeliczone. Na ekranie wyświetliła się kwota, którą wpłaciłem, czyli 100x9 więc zatwierdziłem, po czym pojawił się "błąd transakcji skontaktuj się ze swoim odziałem banku". Po wszystkim wyskoczyła karta i pusty kwit.. pieniędzy już nie zobaczyłem. Po telefonie do Planet Cash, jako własciciela maszyny , przełączyli mnie na dział reklamacji w banku ING. Tam Pani przyjęła zgłoszenie. Szczerze, obsługa nie jest dla mnie zadawalająca ,bo ani śladu pieniedzy na koncie, ani żadnego potwierdzenia tego błędu. Czy maszyna nie powinna zostać zabezpieczona odrazu po zdarzeniu ? jaką mam pewnośc, że zwrócą mi całą kwotę którą wpłaciłem ? Oczywiście spychologia ,że to do ING należy sprawa, a ING ,że to nie są wpłatomaty ING i że Planet Cash za to odpowiada... Czy mam iść z tym na policje ? aby oni zabezpieczyli monitoring z maszyny ? ktoś miał podobną sytuacje z PC ? 

Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszG
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-04-2017
Wiadomość 1 z 2 (8 278 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat wciągnął pieniądze.

Jeżeli przyjęliśmy już takie zgłoszenie, prosimy o cierpliwość. Przeliczymy urządzenie i zwrócimy pieniądze na Twoje konto.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (8 213 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie wydał pieniędzy mimo błędu transakcji

Przykro nam, że wpłatomat nie zadziałał prawidłowo Emotikon: Smutny Przekazaliśmy numer reklamacji do analityków z prośbą o pilną weryfikację Twojego zgłoszenia.

18-07-2024
Re.: Czas rozpatrywania wniosku

Standardowo, czas to 21 dni od otrzymania kompletu dokumentów. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące statusu swojego wniosku i czasu jego rozpatrzenia, skontaktuj się z doradcą, z którym go składałeś

...

18-07-2024
Nie można dodać karty ING Visa do Google Pay

Witam. Borykam się z takim problemem, bo ja nie mogę dodać swojej karty ING Visa do Google Pay. Wyskakuje mi taki błąd: "Tej karty nie można używać do płatności zbliżeniowych", wszystkie opcje w aplik

...

18-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy