Odpowiedz

Wpłatomat wciągnął pieniądze.

Dnia 21.04.2017r. ok. godziny 14:10 chciałem wpłacić 900zł w wpłatomacie firmy Planet Cash (sygnowany przez ING) w Gdyni przy ul.Plac Górnośląski . Pieniądze zostały włożone do podajnika , po czym wciągnięte i przeliczone. Na ekranie wyświetliła się kwota, którą wpłaciłem, czyli 100x9 więc zatwierdziłem, po czym pojawił się "błąd transakcji skontaktuj się ze swoim odziałem banku". Po wszystkim wyskoczyła karta i pusty kwit.. pieniędzy już nie zobaczyłem. Po telefonie do Planet Cash, jako własciciela maszyny , przełączyli mnie na dział reklamacji w banku ING. Tam Pani przyjęła zgłoszenie. Szczerze, obsługa nie jest dla mnie zadawalająca ,bo ani śladu pieniedzy na koncie, ani żadnego potwierdzenia tego błędu. Czy maszyna nie powinna zostać zabezpieczona odrazu po zdarzeniu ? jaką mam pewnośc, że zwrócą mi całą kwotę którą wpłaciłem ? Oczywiście spychologia ,że to do ING należy sprawa, a ING ,że to nie są wpłatomaty ING i że Planet Cash za to odpowiada... Czy mam iść z tym na policje ? aby oni zabezpieczyli monitoring z maszyny ? ktoś miał podobną sytuacje z PC ? 

Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszG
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-04-2017
Wiadomość 1 z 2 (7 310 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat wciągnął pieniądze.

Jeżeli przyjęliśmy już takie zgłoszenie, prosimy o cierpliwość. Przeliczymy urządzenie i zwrócimy pieniądze na Twoje konto.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 245 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Ja zrobiłem podobnie tzn zawiesiłem na razie ratę sierpniową i wrześniową. Nie wyobrażam sobie ze nie będę mógł zawiesić kolejnych. Zobaczę jaka opcja pojawi się po terminie zapadalności raty tj po 15...

13-08-2022
Re: Zmiana harmonogramu spłat pożyczki gotówkowej

"Dodam, że przesunięcie dnia płatności nie zwalnia Cię z obowiązku spłaty raty w miesiącu, w którym składasz wniosek"

 

Za taka radę to ja dziękuję... bo akurat spłacam raty zgodnie z harmonogramem, i m

...

13-08-2022
Re: Zmiana harmonogramu spłat pożyczki gotówkowej

Wniosek o zmianę dnia płatności raty możesz złożyć w placówce bankowej - miejscu spotkań, najpóźniej dzień przed płatnością obecnej raty. Taki aneks jest bezpłatny.
Jeśli masz pożyczkę wspólnie z drugą

...

13-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy