Odpowiedz
Highlighted

Wpłatomat wciągnął pieniądze.

Dnia 21.04.2017r. ok. godziny 14:10 chciałem wpłacić 900zł w wpłatomacie firmy Planet Cash (sygnowany przez ING) w Gdyni przy ul.Plac Górnośląski . Pieniądze zostały włożone do podajnika , po czym wciągnięte i przeliczone. Na ekranie wyświetliła się kwota, którą wpłaciłem, czyli 100x9 więc zatwierdziłem, po czym pojawił się "błąd transakcji skontaktuj się ze swoim odziałem banku". Po wszystkim wyskoczyła karta i pusty kwit.. pieniędzy już nie zobaczyłem. Po telefonie do Planet Cash, jako własciciela maszyny , przełączyli mnie na dział reklamacji w banku ING. Tam Pani przyjęła zgłoszenie. Szczerze, obsługa nie jest dla mnie zadawalająca ,bo ani śladu pieniedzy na koncie, ani żadnego potwierdzenia tego błędu. Czy maszyna nie powinna zostać zabezpieczona odrazu po zdarzeniu ? jaką mam pewnośc, że zwrócą mi całą kwotę którą wpłaciłem ? Oczywiście spychologia ,że to do ING należy sprawa, a ING ,że to nie są wpłatomaty ING i że Planet Cash za to odpowiada... Czy mam iść z tym na policje ? aby oni zabezpieczyli monitoring z maszyny ? ktoś miał podobną sytuacje z PC ? 

Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszG
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
21-04-2017
Wiadomość 1 z 2 (6 121 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Wpłatomat wciągnął pieniądze.

Jeżeli przyjęliśmy już takie zgłoszenie, prosimy o cierpliwość. Przeliczymy urządzenie i zwrócimy pieniądze na Twoje konto.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Moderator
Moderator icon
358
99
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 056 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kantor a opłaty

Kurs w Kantorze prezentujemy przez 20 sekund. Jeżeli nie zatwierdzisz go, po tym czasie może się zmienić. 
Nie pobieramy dodatkowych opłat jeśli skorzystasz z naszej usługi Kantoru. 

 

26-05-2020
Pozyczka na cele konsumpcyjne dla osoby na dzialalnosci

Dzień dobry prowadzę jednoosobowa działalność gospodarcza od października 2018. Chciałbym wziąć pożyczkę gotówkowa na cele konsumpcyjne (nie związane z firma).
Jakie dokumenty są niezbędne do złożenia ...

26-05-2020
Re: Kredyt

Cieszę się, że zainteresowałaś się ofertą pożyczki gotówkowej. 
W tym momencie jest to za krótki okres trwania umowy, żebyś mogła złożyć wniosek. Poczekaj proszę do czasu aż będziesz miała nową umowę.

...

26-05-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy