Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłatomat nie zaksięgował mojej wpłaty.

13.10.2024 czyli dzisiaj około godziny 18:30 wpłacałam do bankomatu pieniądze w kwocie 700 złotych metodą blik, nagle podczas wpłaty na ekranie wyświetlił się napis że wpłatomat jest chwilowo nieczynny , wpłatomat zabrał pieniądze i nie pojawiły się one na koncie. O co chodzi, złozyłam reklamacje przez bank ING i pisze że odpowiedź uzyskam dopiero do 4 listopada! To miesiąc czasu, pieniądze potrzebne są mi teraz na codzienne wydatki, z czego mam teraz żyć? Proszę o przyspieszenie tego procesu nie mogę tyle czekać. Numer zgłoszenia to 108956/102024
Odpowiedz
0 Lajków
wikgol7969
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-10-2024
Wiadomość 1 z 2 (179 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat nie zaksięgował mojej wpłaty.

Przekazałam Twoją prośbę do odpowiedniego działu.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
106
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (122 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING Bank Hipoteczny

Witam Czy coś zadziało się w tym temacie ? Nie mówię o opcji skrócenia okresu kredytowania przez podniesienie wysokości rat Bo to nie jest jedno i to samo .

16-10-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Dzięki Dokładnie tak został przeniesiony .Wydaje mi się ,że nie powinno mieć to wpływu na skrócenie.Znalazlam wczoraj opcje w apce na skrócenie okresu kredytowania ale tylko podnosząc wysokość rat mie...

16-10-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

A czy Twój kredyt nie został przeniesiony do ING Banku Hipotecznego? Zobacz: https://spolecznosc.ing.pl/-/Kredyty-hipoteczne/ING-Bank-Hipoteczny/m-p/41221#M10512

16-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy