Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłatomat na Grójeckiej 186 zjadł pieniądze!

W ubiegłum tygodniu (poniedziałek 03.06) wpłacałam środki w wpłatomacie w Warszawie na ul. Grójeckiej 186. Była to cała moja wypłata za która muszę przeżyć przez cały czerwiec! Nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu. Tym razem było inaczej - wpłatomat "zjadł" włożone do slotu banknoty i nie wydał ani potwierdzenia ani pieniędzy z powrotem.
Mija już tydzień (dziś mamy 10.06)i jak do tej pory nie otrzymałam pieniędzy z powrotem! Nr reklamacji 000505/062019
Przy przyjęciu reklamacji Pan zapewniał mnie, że bank zaksięguje wpłacone środki jak tylko wpłatomat i rejest wpłatomatu zostaną sprawdzone (co, jak mnie poinformowano, zazwyczaj ma miejsce w tym samym dniu lub najpóźniej dnia następnego). Jeżeli się tak nie stanie dostanę wpłatę warunkowa!
Wpłaty warunkowej BRAK! jest za to odpowiedz, ze czas reklamacji został wydłużony do 25.06!
Jednak nie wyobrażam sobie przeżycia z kwota 50zl na koncie do 25.06!
Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie sprawy!!
Odpowiedz
0 Lajków
Olga2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-06-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 925 wyświetleń)

Re: Wpłatomat na Grójeckiej 186 zjadł pieniądze!

Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Przekazałam informację do jednostki, która zajmuje się Twoim zgłoszeniem. Mam nadzieję, że uda się to szybko wyjaśnić.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 923 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy