Odpowiedz

Wpłatomat - brak pieniędzy na koncie

Dzień dobry - w dni dzisiejszym dokonałam wpłaty w wpłatomacie planet cash, na ekranie pojawiła się kwota o zaksięgowaniu środków a ze nigdy nie miałam z tym problemu to uwagę zwróciłam dopiero po godzinie po powrocie do domu, że na koncie środków nie ma.

Były to pieniądze na rachunki, reklamacja zgłoszona, ale oczekiwanie do 28 stycznia na odpowiedź brzmi kuriozalnie. Na czasie nie da się z nikim połączyć bo zajęci, infolinia również zajęta. Trochę to wszystko słabe. Zero kontaktu z kimkolwiek.


Numer mojej reklamacji 101513/012026 …
Super prezent na nowy rok Emotikon: Mrugający
LAUMER5136
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
03-01-2026
Wiadomość 1 z 6 (1 786 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat - brak pieniędzy na koncie

Czyli nie jestem sam, także dziś wpłacałem w planet na konto blikiem i czekam półtora godziny wpłacałem ok 15:50, chcialem opłacić rachunki i cisza.
Odpowiedz
0 Lajków
Patrykv12
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-01-2026
Wiadomość 2 z 6 (1 728 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat - brak pieniędzy na koncie

Również taka sytuacja. Cos im sie ładnie po***zieliło. Niech szybko oddają

Odpowiedz
0 Lajków
Kurkus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-01-2026
Wiadomość 3 z 6 (1 635 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat - brak pieniędzy na koncie

No to ja właśnie wpłacałam koło 15, więc nieźle bagno Emotikon: Szczęśliwy ciekawe ile tak osób zrobiło
Odpowiedz
0 Lajków
LAUMER5136
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
03-01-2026
Wiadomość 4 z 6 (1 613 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat - brak pieniędzy na koncie

No jestem ciekawa czy tak szybko oddadzą bo w weekend to się ciężko z kimś skontaktować 😃
Odpowiedz
0 Lajków
LAUMER5136
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
03-01-2026
Wiadomość 5 z 6 (1 612 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat - brak pieniędzy na koncie

Przepraszamy za niedogodności, wczoraj były chwilowe kłopoty dotyczące wpłat BLIKIEM. Prosimy o sprawdzenie konta. Mamy informację, że wpłaty powinny być już zaksięgowane. Jeżeli nie, to sytuację sprawdzimy na podstawie zgłoszonej reklamacji. Poprosiliśmy o jej pilne rozpatrzenie.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
201
26
02-09-2021
Wiadomość 6 z 6 (1 390 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy