Odpowiedz

Wpłata do bankomatu i brak pieniędzy

Witam. Dzisiaj 03.01.2026 około godziny 16:30 wplacilem do bankomatu blikiem ponad prawie 2 tysiace zlotych i nic mi nie przyszło, jestem bardzo zdenerwowany mam nadzieje ze to szybko rozwiążecie. Zglosilem reklamacje: 101774/012026.  Pierwszy raz taka sytuacja od poczatku mojego konta.

Odpowiedz
0 Lajków
Kurkus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-01-2026
Wiadomość 1 z 2 (599 wyświetleń)

Re: Wpłata do bankomatu i brak pieniędzy

[ Edytowane ]

Przepraszamy za niedogodności, wczoraj były chwilowe kłopoty dotyczące wpłat BLIKIEM. Prosimy o sprawdzenie konta. Mamy informację, że wpłaty powinny być już zaksięgowane. Jeżeli nie, to sytuację sprawdzimy na podstawie zgłoszonej reklamacji. Poprosiliśmy o jej pilne rozpatrzenie.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
201
26
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (545 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Tak, wiem, do działu /dev/null.

Swoją drogą dlaczego nie można zrobić głosowania na funkcje, które zyskałyby poparcie społeczności? Albo, jeszcze lepiej, użytkowników aplikacji? Możecie chyba w aplikac

...

10-06-2026
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Na czacie oraz infolinii dostaję informacje, że transakcja zostaje odrzucana ze względów bezpieczeństwa. Nic więcej. Polecają wpłatę przy użyciu karty, której fizycznie nie mam przy sobie, tylko 400km...

10-06-2026
Re.: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Witam. Czy problem sie rozwiązał?? Mam ten sam problem od kilku dni,odrzuca mi każda próbę wpłaty gotówki blikiem przy różnych wplatomatach.

10-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy