Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

WPLATOMAT NIE ZAKSIEGOWAL W OGOLE A PO REKLAMACJI UMNIEJSZYL KWOTE

Piatek, po 17, placowka  ING, Będzin,11 listopdada..wplata  4900  ...49 banknotow przeliczonych po 100 zl....wplatomat oglasza awarie...oddaje karte,brak wydruku,zero  kasy na koncie.....reklamacja  nr...004002\022019....kilka telefonow ponaglajacych...12.02...po 10..informacja ze 4300 zostanie wyplacone.....a co z 600  ?//??  nowa rekalmacja...zabawa w kotka i myszkę, naruszenie dobr  osobistych\kilku\.....brak  aktywnosci banku w weekend...tj.pogotowia bankowego....jak nie ma to ,utworzyc a nie  podawac inforamacje ze  rekalmacja na super szybkiej sciezce....nie polecam tego wplatomatu.....syn..bo to jego dotyczy......nabral doswiadczenia .totalny stress i nie wiara ze takie sytuacje maja miejsce.....w ING...MAM NADZIEJE ZE ZREZYGNUJE Z USLUG....JAKO PRZEDSTAWICIEL USTAWOWO ZAREJESTROWANY W  ING\bez tego cyrk w udzielaniu informacji tele...\wystapie  o zadoscuczynienie....\

Odpowiedz
0 Lajków
jacek54s
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
12-02-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 884 wyświetleń)

Re: WPLATOMAT NIE ZAKSIEGOWAL W OGOLE A PO REKLAMACJI UMNIEJSZYL KWOTE

@jacek54s rozumiem opisaną sytuację. Niestety, awarie  urządzeń zdarzają się. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności sprawdzamy zdalnie  rejestry urządzenia. Jeśli jest kwestia "sporna" zlecamy ręczne rozliczenie urządzenia. Składając drugą reklamację, otrzymasz informację z takiego właśnie ręcznego rozliczenia. Czynność ta niestety wymaga czasu, fizycznego odwiedzenia urządzenia, przeliczenia kaset i rejestrów. Proszę poczekaj na rozpatrzenie drugiej reklamacji.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (2 876 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy