19-11-2025 16:01
najpierw zlikwidowano oddział - miejscowość uzdrowiskowa, dużo seniorów, a teraz wpłatomaty. Słabe....
Te co pozostawiono, czuję się niebezpiecznie wpłacając pieniądze- odsłonięte, w miejscach dużego ruchu
Jak zawsze polecałam wasz Bank, to zaczynam myśleć nad zmianą
20-11-2025 16:57
Dziękujemy za opinię, przekazaliśmy ją do odpowiedniego działu. Decyzja o zamykaniu naszych placówek zawsze podyktowana jest wieloma czynnikami. Mamy jednak nadzieję, że pozostaniesz z nami.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |