Odpowiedz

Oszustwo bankomatów Planet Cash

Witam , mam u was konto z dobre 20 lat dla klientów indywidualnych jak od 3 lat konto firmowe , dzisiaj chciałem wypłacić z bankomatu Planet Cash który bank ING wyśmienicie promuję,pieniądze w kwocie 200zł i tu pojawił się problem bo bankomat zablokował środki a nie wypłacił pieniędzy wywalając napis bankomat nieczynny dla uściślenia transakcja RNET3778 w Siemianowicach
Powiem szczerze że nie wiem dlaczego promujecie bankomaty firmy Planet Cash bo po opiniach użytkowników jakie są jest to jawne oszustwo i nie wiem jak tak poważny bank może sobie na to pozwolić.
Reklamację złożyłem,jeżeli nie rozpatrzycie jej w przeciągu kilku dni to ja dziękuję za współpracę,ale jestem wielce zawiedziony i zniesmaczony daną sytuacją.
Odpowiedz
0 Lajków
Adi-1982
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-11-2025
Wiadomość 1 z 2 (704 wyświetleń)

Re: Oszustwo bankomatów Planet Cash

Przepraszam za niedogodności. Jeśli bankomat zablokował pieniądze, to powinien rozliczyć to automatycznie w ciągu 8 dni i zwrócić tę kwotę. Natomiast jeżeli wypłata jest już zaksięgowana, to faktycznie w tej sytuacji potrzebna jest reklamacja. Poproszę o wysłanie numeru reklamacji. Przekażemy do analityków prośbę o pilne rozpatrzenie.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
184
25
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (603 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Bankomat zjadł pieniadze przy wplacie blik

dostalem informacje od specjalisty ing ze mam czekac ze jedynie zawnioskowano o przyspieszenie sprawy ale nie wiadomo jak reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie czy negatywnie. no to jest jakis ab...

17-01-2026
Re: Dodawanie konta z innego banku

Dziękujemy za sugestię - przekażemy ją do odpowiedniego zespołu.

17-01-2026
Re: Bankomat zjadł pieniadze przy wplacie blik

Czat działa, możliwe, że czas oczekiwania na specjalistę może być dłuższy, jeśli wielu klientów się z nami kontaktuje. Proszę, spróbuj jeszcze raz i zaczekaj na połączenie.

17-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy