Odpowiedz

Re.: Opłaty za wypłaty

[ Edytowane ]

rusek napisali:

Pani KatarzynoA, ta mapa pokazuje błędnie znaczniki.


Proszę o doprecyzowanie - przekażę informacje dalej.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 41 z 120 (11 880 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Bankomatów wszystkich zarówno ING jak i Planet Cash będzie z jakieś 3000 więc myślę że problemu nie będzie żeby taki znaleźć, tym bardziej że z tego co czytałem cash back jest za darmo i możńa do 300zł wypłacać.

 

Zapewne kwestia czasu i będzie tak w każdym banku jak wprowadzą podatek przecież na czymś bank będzie musiał zarobic na ten podatek ;-)

Odpowiedz
0 Lajków
Archi
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
3
0
20-11-2015
Wiadomość 42 z 120 (11 837 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Zgadza się, usługę cash back rozwijamy bardzo dynamicznie. Jest to fajna alternatywna usługa, dzięki której będziesz mógł bezpłatnie wypłacić do 300 zł. przy płaceniu kartą za zakupy Emotikon: Szczęśliwy Obecnie można w ten sposób wypłacać gotówkę w ponad 100 tys. sklepów (m.in. w Żabce, Empiku, na stacjach Orlen, Lotos i  BP; w sklepach Mediamarkt, Saturn, Ruch, Carrefour, Freshmarket).

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 43 z 120 (11 802 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

@IwonaP
Czy aby skorzystac z cashback to trzeba najpierw dokonac platnosci karta i dopiero wtedy mozna wyplacic do 300 PLN czy mozna od razu wyplacic gotowke?
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 44 z 120 (11 795 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Dziekuje za super umieszczone bankomaty w Elblągu bede musial albo poginac godzine z buta zeby wyplacic kase, albo zaplacic 5,60 za bilety zeby dojechac autobusem/tramwajem, Dziekuje ING teraz mozecie Markowi Kondratow zmienic haslo w reklamie na "Licza sie pieniadze dla nas frajezy". 

Nie liczą się już Ludzie
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 45 z 120 (11 791 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Najpierw musi być płatność kartą, choćby na 1 zł, a potem możesz wypłacić w ramach cash back.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 46 z 120 (11 788 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

[ Edytowane ]

Przed prowadzeniem zmian w Tabeli Opłat i Prowizji dokładnie przeanalizowaliśmy zachowania naszych klientów. I co się okazało? Ok. 80 % naszych klientów (korzystających z konta Direct) wypłaca środki z bankomatów obcych nie częściej niż 2 razy w miesiącu.  Chcemy dalej umożliwić naszym klientom swobodne korzystanie z usług. Wszystkim klientom zapewnimy możliwość darmowej wypłaty 2 razy w miesiącu przy wykorzystaniu:

  • pierwszej wypłaty gotówki kartą z  bankomatów innych banków w danym miesiącu rozliczeniowym,
  • jednej wypłacie kodem BLIK z innych bankomatów w danym miesiącu rozliczeniowym.

 

 

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 47 z 120 (11 784 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

@IwonaP Tak wyobraz sobie moich rodzicow 70 lat(co nie umieja korzystac z nic innego jak bankomatu co maja pod nosem) bo jak wspomialem do najbliszego waszewgo bankomatu beda mieli godzine z buta, a autobusem/tramwajem zaplaca wiecej wyplacajacych, kase BLIKIEM na telefonie na ktorym nie ma mozliwosci uruchomienia aplikacji chyba ze planujecie stworzyc aplikacje na telefon http://www.emporia.eu/pl/produkty/przegl261d/emporiaelegance jak tak to winszuje mozliwosci.

Nie liczą się już Ludzie
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 48 z 120 (11 777 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

[ Edytowane ]

Dynamicznie rozwijamy usługę cashback - alternatywną usługę, pozwalającą wypłacić gotówkę (jednorazowo do 300 zł) przy płaceniu kartą za zakupy. Obecnie można w ten sposób wypłacać gotówkę w ponad 100 tys. sklepów (m.in. w Żabce, Empiku, na stacjach Orlen, Lotos i BP; w sklepach Mediamarkt, Saturn, Ruch, Carrefour, Freshmarket).

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 49 z 120 (11 760 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

No swiertna usluga zaplac wpierw za zakupy a potem wyplac karta, a sklepy wprowadza ze nie uznaja uslugi platnosci karta jezeli minimum nie bedzie 50 zeta, dziekuje ING polecalem was dzieki mnie rodzice przeszli do was ale teraz coz szukamy innego banku byle do stycznia i podziekujemy za taka obsluge, jest 21wiek nie jestescie jak w czasch PRL jedynym bankiem w polsce, a konkurencja napewno przytuli pieniadze nasze oferujac darmowe bankomaty.

I nie otrzymalem odpowiedzi kiedy bedzie aplikacja BLIK na Emporia?
Nie liczą się już Ludzie
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 50 z 120 (11 750 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy