Odpowiedz

Re.: Opłaty za wypłaty

[ Edytowane ]

Keicam napisali:
@MarcinBa
Ale ile bankomatow ING jest na ten moment i ile jest teraz Planet Cash?
Porownanie tych danych moze miec sensEmotikon: Szczęśliwy

 

 Obecnie 1200 bankomatach ING Banku Śląskiego w całej Polsce oraz 1500 bankomatach sieci Planet Cash.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
12
04-09-2015
Wiadomość 31 z 120 (19 101 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Dasz mi na piśmie, że konkurencja też wprowadzi takie zmiany? Póki co w Millenium konto 360 przy wpłacie 1000 zł miesięcznie i  1 transakcji kartą w miesiącu oferuje darmowe bankomaty w PL i zagranicą, niższe marże na przewalutowaniu, darmowe przelewy. A opcję podlglądu salda w maszynie, to można Zenkowi z Pcimia (bez urazy) zaoferować.

 

rusek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
16
18-11-2015
Wiadomość 32 z 120 (19 070 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Białystok - 5 bankomatów. "Rewelacja", dziękuję ING Śląski.

Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
161
73
05-11-2015
Wiadomość 33 z 120 (19 051 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

W Białystoku obecnie posiadamy 5 bankomatów ING oraz 14 bankomatów sieci Planet Cash, zachęcam do sprawdzenia na stronie.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 34 z 120 (19 026 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Ja widzę to tak, że wszystko wszędzie, gdzie było darmowe, powoli się kończy. Bo wszyscy dobrze o tym wiemy, że spora kasa z tego jest/może być. Po co ludziom dawać coś za darmo, skoro wprowadzi się opłaty i nie dość, że ludzie nadal będą z tego korzystać to i firma jeszcze na tym sporo zarobi. Ot co.

Uważam, że podobny ruch podejmie reszta banków. Kwestia czasu.
franeloo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
6
10-11-2015
Wiadomość 35 z 120 (18 991 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Brawo! Daje Like'a!Emotikon: Mrugający

W koncu glos rozsadku a nie ten placz, ktory slyszy sie zewszad jakie to, te ING nie dobre i chciwy. 

Mnie tez to wkurza na maksa ale za dlugo w korpo pracuje bym dal sie przekonac ze ing taki naiwny ze teraz sie wycofa ze swoich styczniowych planow albo sie wielce przejmie ze kilku klientow straci bo ci sie teraz obraza i od nich odejda. Brutalne ale prawdziwe. To wszystko wpisane jest w koszty a kasa od lutego i tak poplynieEmotikon: Szczęśliwy

Proponuje zaczac uczyc sie korzystac tylko z ich bankomatow lub tego enigatycznego Planet Cash. 

ing ma sporo plusow ale tez sporo minusowEmotikon: Szczęśliwy. Rachunek strat i zyskow kazdy musi zrobic samEmotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 36 z 120 (18 982 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
161
73
05-11-2015
Wiadomość 37 z 120 (18 951 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty


Mitchris napisali:

Zmieniecie podpięcie tej mapy: http://www.ingbank.pl/oddzialy-i-bankomaty?type=bankomat&address=Bia%C5%82ystok

Pokazuje tylko 5.


Mapa ta pokazuje tylko i wyłącznie bankomaty ING, z kolei utworzyliśmy nową stronę z bankomatami sieci ING oraz Planet Cash. Zachęcam do zaglądania: http://www.ingbank.pl/indywidualni/konta-osobiste/jak-wyplacac-gotowke-bez-oplat?type=planet.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 38 z 120 (18 948 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

A ja proponuję uczyć się liczyć i nie dawać nabijać w balona! Nawet jeśli konkurencja przez pół roku pozwoli nam korzystać z usług bankowych taniej, to czyni nas bogatszymi o realne złotówki. Jak komuś pieniądze śmierdzą, niech mnie przeleje na konto. Podać?

rusek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
16
18-11-2015
Wiadomość 39 z 120 (18 946 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Pani KatarzynoA, ta mapa pokazuje błędnie znaczniki.

Odpowiedz
0 Lajków
rusek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
16
18-11-2015
Wiadomość 40 z 120 (18 941 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy