Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Oddziały ING Bydgoszcz Likwidacja Obsługi Kasowej

Witam


Po dzisiejszej wizycie w oddziale Ing Bydgoszcz na ul. mostowej jestem przerażony tym co się dzieje z oddziałami w Bydgoszczy

 

Obecnie są 4 oddziały banku, oraz 4 punkty expres ( jak widać na mapie ) tylko jeden oddział na ul. Mostowej ma obsługę gotówkową co jest absurdem żeby w takim dużym mieście nie dość ze ponad rok tem w listopadzie 2018r. zlikwidowano odział na Osowej Górze na ul. Kolbego miesiąc pózniej zlikwidowano tam również Bankomat i Wpłatomat, to teraz sukcesywnie likwiduje się obsługę kasową w pozostałych oddziałach i obecnie Bydgoszcz ma tylko jeden punkt kasowy banku Ing. Co do Oddziałów to są tak naprawdę 4 bo punkty expres to tylko wabiki do zakładania kont i nic więcej bo taka jest prawda a ich usytuowanie oddziałów jest fatalne praktycznie 2 w okolicy centrum, jeden w ścisłym centrum przy starym rynku i jeden na Fordonie a reszta  Bydgoszczy nie jest już klientami. 

 

Czy naprawdę celem Banku Ing jest zniechęcanie klientów do siebie ??? 



Nie proszę o Like, lecz proszę o włączenie się do dyskusji szczególnie Mieszkańców Bydgoszczy ale i innych miast by wypowiedzieli się jak to wygląda u Was

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 1 z 3 (5 285 wyświetleń)

Re: Oddziały ING Bydgoszcz Likwidacja Obsługi Kasowej

Naszym celem zdecydowanie nie jest zniechęcanie do siebie klientów. Rzeczywiście w Bydgoszczy jest jeden oddział z obsługą kasową, ale na terenie miasta są również nasze bankomaty i wpłatomaty, które w dowolnej chwili możesz zlokalizować w wyszukiwarce na naszej stronie internetowej. Twoją opinię przesłałem do osób zajmujących się lokalizacją i funkcjonalnością naszych oddziałów. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (5 236 wyświetleń)

Re: Oddziały ING Bydgoszcz Likwidacja Obsługi Kasowej

Tak są w bydgoszczy wpłatomaty to prawda ale:

2 w dziale na Mostowej
2 w dziale na Lenartowicza

2 w dziale na Skłodowskiej Curie 

2 w dziale na Skarzyńskiego + 4 inne wpłatomaty czy Skarzyńskiego w odrębne 400 m 

 

1 w galerii Focus Mall

1 w galerii Rondo

1 w galerii Zielone Arkady

1 w galerii Pomorskiej 

1 w byłym Tesco

 

1 na ul. Zagłoby

1 na ulicy Magnuszewskiej 

 

Czyli podsumowując 18 wpłato matów w 11 lokalizacjach z 5 jest dostępne praktycznie tylko w godzinach pracy galerii od 8 do 22 

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 3 z 3 (5 225 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Marta6, trzymam kciuki myślałam, że już też jesteście po decyzji. Może dzisiaj rano będzie. Wy to w ogóle czekacie chyba całe wieki.

14-05-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Żadna, szykujcie sie najszybciej na za dwa- trzy tygodnie jeżeli nie będą wymagali dodatkowych dokumentów. Obecnie czas podjęcia decyzji od dnia skompletowania dokumentów N+8 dni roboczych obecnie (in...

14-05-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

14-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy