Witam chciałam spytać czy jest szansa postawienia bankomatu/wplatomatu w mieście Łazy, woj. Śląskie. Jest to spora miejscowość i wiele osób ma konto w ING. Bankomaty są ale tylko PKO BP i Banku Spółdzielczego, aby wpłacić pieniądze trzeba udać się do Zawiercia. Dziękuję za odpowiedź.
Dziękujemy za sygnał. Przyjrzymy się tej lokalizacji pod kątem dodania w tym miejscu urządzenia.
----------------- Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie. Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
To co przedstawiłem to nie odczucia a fakty. Zdaje sobie sprawę, że wchodząc do "miejsca spotkań" kiedyś zwanego oddziałem bankowym nie zostanie załatwiona moja sprawa natychmiast, ale byłem przygotowa...
Przykro nam, że masz takie odczucia po wizycie w naszym miejscu spotkań. Zapewniamy, że staramy się, aby każdy klient został należycie obsłużony przez naszych specjalistów. Nie zawsze jesteśmy w stani...