Odpowiedz

Nowy bankomat KNZ

Dzień dobry, chcę zaproponować nowy bankomat/wpłatomat w Konstantynowie Łódzkim woj. Łódzkie. Oprócz bankomatu mógłby powstać tu odział (nie ma w okolicy). Najbliższy bankomat jest w centum Łodzi. Jestem waszą klientką od wielu lat, i nie ukrywam, że brak w pobliżu bankomatu/wpłatomatu jest sporą niedogodnością. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Ballet
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-09-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 787 wyświetleń)

Re: Nowy bankomat KNZ

Dziękujemy za Twoją propozycję. Przekażemy ją do odpowiedniej jednostki naszego banku. Jeśli chodzi o bankomaty, to możesz korzystać również z bankomatów Planet Cash. W Konstantynowie Łódzkim mamy dwa urządzenia - na Jana Pawła II 11 oraz Zgierska 23A. Więcej urządzeń znajdziesz w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=bankomat

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
140
28
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 736 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Pomysł, każdy kto jest niezadowolony niech wrzuci adekwatną niską ocenę aplikacji w app store lub google play, jest to jedyny wskaźnik który może zainteresować osoby decyzyjne.

29-02-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Zgadzam się ze wszystkim co powyżej, aplikacja jest fatalna. Myślę że dopóki temat nie nabierze rozgłosu lub nie dotrze do kogoś komu zależy raczej nikt w ing nic nie zrobi.
Przy najbliższej wizycie w ...

29-02-2024
Re: Zepsuta nowa aplikacja ING

Ciekawe że testy nie wyłapały nie działających skrótów. Ekran przyjazny dla użytkownika ale chyba takiego co ma 1 konto i jedną kartę, wtedy faktycznie nie ma problemu nie trzeba przewijać i mamy plus...

29-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy