Odpowiedz

Limit wyplaty

Witam dzisiaj chcialem wyplacic 5000zl z bankomatu ale jedynie moglem wyplacic 900zl a pozniej mi pokazywalo ze juz nie mam srodkow na koncie. Co jest tego powodem czy mam jakis limit jak tak to jak go zmienic dodam ze tak pokazywalo na roznych bankomatach.
Odpowiedz
0 Lajków
DexterRo2
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-05-2019
Wiadomość 1 z 4 (18 781 wyświetleń)

Re: Limit wyplaty

Limity dla swojej karty możesz sprawdzić w bankowości internetowej: Moje finanse/Karta (np. Visa zbliżeniowa)/Limity transakcyjne. Jeśli chcesz wypłacić 5000 zł, warto rozłożyć to na co najmniej dwa razy - niektóre bankomaty mogą mieć ograniczenia w jednorazowym wydaniu większej liczby banknotów.

Jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego wczorajsze wypłaty były odrzucane, prosimy skontaktuj się z nami w Moim ING lub zadzwoń +48 32 357 00 69. Sprawdzimy to w systemie Emotikon: Szczęśliwy


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (18 758 wyświetleń)

Re: Limit wyplaty

Super dziekuje Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
DexterRo2
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-05-2019
Wiadomość 3 z 4 (18 671 wyświetleń)

Re: Limit wyplaty

Polecamy się 😉

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 4 z 4 (18 612 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy