Odpowiedz

Kolejny wpłatomat zjadł pieniądzę

Promujecie swoje niesamowite usługi internetowe, blik mastercard w telefonie i tp. Generalnie używam tego. Niezliczoną ilość razy aplikacja nie działała/ nie odpowiadała w sklepie przy bankomacie. Wiele razy świeciłam oczami przy kasach przy kelnerkach i poczcie ale to nic. Wiadomo żadna technologia nie jest idealna i przykładacie ,,wszelkie starania'' na jej doskonalenie. Co nie zmienia faktu że jako klient też chcę jakiejś normalnej obsługi. Naprawdę jestem bardzo cierpliwą i tolerancyjną osobą. W dniu 15.5 wpłacałam pieniądze w waszym wpłatomacie przy placówce na grójeckiej 184 w Warszawie. Pieniądze zostały ,,zdeponowane'' (zjedzone przez automat) żadnego podtwierdzenia żadnej gotówki nic 0 środków na koncie. Rozumiem, maszyna nie człowiek mylić się może. Dzwonie na infolinie i nieadykwatna pani odbiera, nic nie tłumaczy jakbym pytała ją o niewiadomo co, wzdycha i robi mi ogromną przysługę. Rozumiem ja też o 20 siedząc na infolinii też bym była zmęczona, może ma gorszy dzień, ok. Składam reklamacje ona prosi bym się kontaktowała w dniu jutrzejszym (16.5) tak też robię. Dnia następnego pytam i dzwonię tłumaczą że 7dni/ że postarają się jak najszybciej i wgl. Dzwonie jeszcze parę razy dalej się staracie. Dopiero w czwartek ktokolwiek mnie pyta jak wpłacałam pieniądze, zadaje więcej pytań i się kontaktuję z serwisem. Dostaję informację że reklamacja jest przetwarzana i został nadany ,.priorytet''. No ok. Czekam dziś jest 22.5 ostatni dzień na udzielenie odpowiedzi, dzwonie pytam czy się coś ruszyło czy coś wiadomo dalej nic (czekałam aż w systemie znajdzie informacji o reklamacji około 20min). Czekam na odpowiedź dziś do 23:59 i wyciągnę inne konsekwencję (po prostu najprawdopodobniej pójdę na policję albo po poradę prawną rzecz jasna w dniu kolejnym).
PS. 7dni to długo, ja rozumiem że ludzie niektórzy mają stabilność finansową i oszczędności ale ja nie. Jest to moja wypłata też muszę płacić za prąd i coś jeść a historyjka o tym że wpłatomat zjadł pieniądze brzmi absurdalnie.
PS2. Przykro mi że pani na infolinii miła zły dzień ale ja kiedy to się stało w jednej ręce trzymałam pizze na drugiej miałam smycz z psem, pilnowałam trójki dzieci, 2 biegających sześciolatków i słuchałam zrzędów 11latka że już chcę do domu i jeszcze odbierałam telefony od kierowców bo pracuję w spedycji, mało tego były to nadgodziny które wzięłam po pracy, więc też nie miałam najlepszego dnia ale wiadomo każdy może być zmęczony i mieć gorszy dzień Emotikon: Szczęśliwy
PS3. W związku z powyższym nie polecam waszego Banku nikomu ba! Sama przejdę do Alioru (choć mają gorszą ofertę to niema tylu problemów technicznych i aplikacja jest bardziej stabilna).

Odpowiedz
0 Lajków
Kaczuszka98
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
22-05-2018
Wiadomość 1 z 3 (8 637 wyświetleń)

Re: Kolejny wpłatomat zjadł pieniądzę

Cieszymy się, że wszystko się wyjaśniło Emotikon: Szczęśliwy Szczegóły przekazaliśmy Ci w wiadomości na Facebooku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
68
29-01-2018
Wiadomość 2 z 3 (8 577 wyświetleń)

Re: Kolejny wpłatomat zjadł pieniądzę

dziwny wątek... w którym miejscu pisze ktoś, że się coś wyjaśniło? Druga sprawa- o wpłatomatach kradnących pieniądze wątków jest duuuużo, więc- z nich nie korzystam.

Odpowiedz
0 Lajków
zett1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
1
28-10-2017
Wiadomość 3 z 3 (6 954 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Dziękuję za podanie numeru zgłoszenia. Przekazałam prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniej jednostki w naszym banku. Mam nadzieję, że Twoja sprawa szybko się wyjaśni 😊

01-02-2023

122585/012023

01-02-2023

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Reklamacje staramy się rozpatrywać tak szybko jak to możliwe. Czy możesz podać nam numer swojego zgłoszenia? Wtedy przekażemy prośbę do odpowiedniej jednostk

...

01-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy