Odpowiedz

Re.: Ing w Holandii

Jeżeli pracujesz w w ING w Holandii to na pewno możesz mi pomóc bo mówisz po polsku.Jak mogę skontaktować z tobą prywatnie?
Odpowiedz
0 Lajków
Maciek78
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-09-2022
Wiadomość 11 z 11 (2 112 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Odbiorcy przelewu na telefon blik

Miałem (mam) podobnie, i dostałem na czacie poradę, żeby odbiorca wyrejestrował się w swoim banku z BLIKa i zarejestrował ponownie, podczas gdy odbiorca aktywnie BLIKa używa i jest w mojej książce tel

...

16-06-2026
Re: naliczani odsetek OKO Bonus

Odsetki na rachunku OKO Bonus naliczamy dziennie od zgromadzonej na nim kwoty. Wypłacając środki na 2-3 dni, stracisz oprocentowanie, które zostałoby naliczone dla tej kwoty wypłaty, lecz nie z całośc

...

16-06-2026
Re: Odbiorcy przelewu na telefon blik

Skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy to, a jeśli będzie taka potrzeba, to przekażemy kłopot do naszych techników. 

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy