23-03-2016 10:06
Problem dotyczy oddziału we Wrocławiu na Gen. Bema 2.
Ok 2 tyg temu pracownik oddziału zapewniał mnie, że lada dzień będzie mozna wpłacać nowe banknoty 200 zł.
Dzisiaj próbowałem wpłacić i oczywiście banknot nieznany.
Wpłacam na konto firmowe/ klient bisnesowy i jest to duzy problem.
Kiedy zostanie zaktualizowane oprogramowanie ?!?!
26-03-2016 08:41
Zaktualizowaliśmy już oprogramowanie. Wszystko powinno działać poprawnie.
Dodatkowo przekazałam informację do odpowiedniego działu, celem sprawdzenia tego konkretnego urządzenia.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |