Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

Powiem Ci atmt, że mam wielu znajomych, którzy są związani z bankiem ING, ale jak sami zalogowali się i obejrzeli wygląd "wspaniałego" jak uważa bank systemu transakcyjnego to są negatywnie nastawieni - gotowi do odejścia.
Odpowiedz
0 Lajków
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 21 z 39 (31 113 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów


Ernest pisze:
Powiem Ci atmt, że mam wielu znajomych, którzy są związani z bankiem ING, ale jak sami zalogowali się i obejrzeli wygląd "wspaniałego" jak uważa bank systemu transakcyjnego to są negatywnie nastawieni - gotowi do odejścia.

A ja tam się cieszę, że powstało to "nowe, lepsze" Moje ING bo pewnie bym nawet się nie zastanowił nad szukaniem innego banku. Wiedziałem, że coś się zmienia z opłatami za bankomaty, ale jakoś to zignorowałem. Dopiero ta "wisienka na torcie" sprawiła, że poszukałem. I mam już konto za które nie płacę, wypłacam sobie za darmo, bez łaski, do tego konto w EUR i w $ i też wypłaty za darmo na całym świecie (w ING dla porównania wypłata 1000$ za granicą = 240 PLN dla banku - ktoś tu oszalał). Tak więc podsumowując dziękuję za nowy systemEmotikon: Szczęśliwy Zostało mi jeszcze konto firmowe, ale sądzę, że niedługo też się zwinę o ile nowy bank nie sprawi jakichś dziwnych problemów. A system internetowy jest prosty aż do bólu - i to jest piękne!

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 22 z 39 (30 999 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

[ Edytowane ]

To proszę mi wskazać gdzie w mieście Skawina powstają "nowe" bankomaty?Dość że niema bankomatu na ponad 40 tyś mieszkańców, to jeszcze wprowadzacie opłaty za wypłaty z innych bankomatów, gdzie do tej pory było to darmowe.Myśle że z czasem któryś bank wprowadzi darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów i klijenci ING niestety szybko przejdą do innych banków.Myśle że  M.Kondrat niestety nie pomoże
pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
gadzet26
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
29-11-2015
Wiadomość 23 z 39 (30 892 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

[ Edytowane ]

A to mapa bankomatów w Skawinie.Jeden bankomat :-(

Odpowiedz
0 Lajków
gadzet26
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
29-11-2015
Wiadomość 24 z 39 (30 878 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

Skawina liczy sobie maksymalnie 25 tys. mieszkańców, a w okolicy znajduje się - Kraków. Może to jest powodem, że bankomat z ING (PC) jest na chwilę obecną tylko jeden. Co nie zmienia faktu, że może się to zmienić. Wszystko w swoim czasie Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 25 z 39 (30 709 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

[ Edytowane ]

Chyba sie pan pomylił o 20 tyś :-)
Tu jest link gdzie jest napisane ile mieszkańców obejmuje gmina Skawina

 

http://www.partnerstwo.skawina.net/?page=skawina

Odpowiedz
0 Lajków
gadzet26
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
29-11-2015
Wiadomość 26 z 39 (30 705 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

[ Edytowane ]

Mowa tu o liczbie osób faktycznie tam mieszkającej w wieku produkcyjnym i po, nie tylko zarejestrowanej. Ale mniejsza o liczby. Napisz zatem do operatora Planet Cash z propozycją ustawienia urządzenia Emotikon: Szczęśliwy Pamiętaj, że dobre argumenty oraz posiadanie lokalizacji to podstawa.

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 27 z 39 (30 597 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

"Napisz zatem do operatora Planet Cash z propozycją ustawienia urządzenia Emotikon: Szczęśliwy Pamiętaj, że dobre argumenty oraz posiadanie lokalizacji to podstawa."

Dobre, czyli to teraz klienci mają za ING negocjować warunki umów? Szkoda że ING w takim razie nie zechce podzielić się zyskami Emotikon: Mrugający

Aczkolwiek podejrzewam że jednak okazałoby się że klienci woleliby po prostu kontynuować współpracę z Euronetem i ewentualnie negocjować te koszty nie bawić się w namawianie jakiegoś noname'a do postawienia gdzieś bankomatu.
Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 28 z 39 (30 587 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

Bankomaty PlanetCash to nie tylko ING, ale także umowy z mBank, Millenium Bank, Getin Bank, Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPS, Bank Pocztowy. Więc ING nie jest tutaj decydującym graczem. Wszystko zależy od zapotrzebowania Klientów tych właśnie banków.

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 29 z 39 (30 567 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

Witam

 

Niestety nie znalazłem na waszej stronie www odp jak zgłaszać źle ustawione na mapce bankomaty więc niestety z czystej przyzwoitości założyłem konto i zaśmiecam ten wątek. No więc na waszej mapce bankomatów w mieście Głowno (woj. łódzkie) widnieje bankomat ING na ulicy Al Wyzwolenia 21 a tuż pod nazwą ulicy jest nawet napisane "Szczecin". Więc chciałem tylko zakomunikować moderatorowi, że w Głownie nie ma żadnego bankomatu ING a tym bardziej nie zmieściłby się u nas cały Szczecin.

 

Dziękuję za uwagę a kolega z postów wcześniej może podzieliłby się tym bankiem bez opłat bo mnie też w tym miesiącu wkurzyło szukanie bankomatu, nawet w głupiej Łodzi nie jest to takie proste bo przy większości Biedronek oczywiście Euronet. Tak jak mnie zachęciliście do transakcji bezgotówkowych i używania karty tak szybko zniechęciliście do tego poszukiwaniem bankomatu bez prowizji. 

Odpowiedz
0 Lajków
tvman
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-02-2016
Wiadomość 30 z 39 (30 448 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy