Odpowiedz

Bankomat wciagnął pieniądze z powrotem.

Witam, w sobote podczas wypłacania pieniędzy, po zabraniu karty, zostałem zawołany przez kolegę, i przez moją nieuwagę nie zdążyłem zabrać pieniędzy w ciągu 30 sekund. Kilka lat temu w innym banku znajomy miał podobną sytuacje, i pieniądze bez zgłaszania tego do banku same wróciły na konto. Czy w tym przypadku też moge sie spodziewać pieniędzy za kilka dni, czy muszę to do Was zgłosić ?
Odpowiedz
0 Lajków
Konste2448
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-08-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 567 wyświetleń)

Re: Bankomat wciagnął pieniądze z powrotem.

Jeśli korzystałeś z karty wydanej przez nasz bank, skontaktuj się z nami poprzez czat - znajdziesz go w aplikacji, w prawy, dolnym rogu. Sprawdzimy tę wypłatę. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
71
11
03-03-2023
Wiadomość 2 z 2 (2 566 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zajęcie komornicze

Dlaczego ING blokuje nadwyżki kwoty wolnej od zajęcia komorniczego i nie zwraca jej z początkiem nowego miesiąca przy zbiegu egzekucji? Pieniądze od 2 lat co miesiąc są przetwarzane na kontach a nie m...

01-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Pomysł, każdy kto jest niezadowolony niech wrzuci adekwatną niską ocenę aplikacji w app store lub google play, jest to jedyny wskaźnik który może zainteresować osoby decyzyjne.

29-02-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Zgadzam się ze wszystkim co powyżej, aplikacja jest fatalna. Myślę że dopóki temat nie nabierze rozgłosu lub nie dotrze do kogoś komu zależy raczej nikt w ing nic nie zrobi.
Przy najbliższej wizycie w ...

29-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy