Odpowiedz

Awaria modułu wpłat

Proszę o pomoc. 13 Grudnia dokonałam wpłaty w wysokości 3600zl we wplatomacie planet cash. Bankomat przyjął pieniądze i pokazał komunikat "awaria modułu wpłat". Nie otrzymałam potwierdzenia wpłaty oraz pieniądze nie zostały zaksięgowane na moim koncie. Skontaktowałam się z infolinia i otrzymałam informację, że moja reklamacja zostanie rozpatrzona do 8.01. Jest to bardzo długi czas oczekiwania. Pieniądze były na moje bieżące wydatki w postaci czynszu i rachunków. Będę wdzięczna za szybsze rozpatrzenie mojej sprawy i zwrot środków. Nr sprawy :109805/122023
Odpowiedz
0 Lajków
Annskr
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-12-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 148 wyświetleń)

Re: Awaria modułu wpłat

Przekazałem numer Twojej reklamacji do właściwego zespołu, żeby szybciej ją rozpatrzyć. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
88
13
03-03-2023
Wiadomość 2 z 2 (1 146 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: 800 plus

Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.ing.pl/zawieszenie oraz na naszej infolinii pod numerem 32 356 22 98.

16-05-2024
Mój asystent wysyła zbyt dużo reklam

Odkąd weszła opłata za brak zgody marketingowej, wyraziłem takową zgodę, aby uniknąć opłat. Niestety, aplikacja mobilna wysyła conajmniej 4 do 5 pushy dziennie odnośnie różnych ofert bankowych, troche

...

16-05-2024
Czas oczekiwania na pożyczkę gotowkowa

Dzień dobry

14.05.2024 złożyłam wniosek o pożyczkę gotowkowa będąc klientem banku. Ile jeszcze będę czekać na decyzję? Jeśli będzie pozytywna, to ile czeka się na przelanie pieniędzy na konto?

16-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy