09-12-2024 11:31 | Edytowano: 09-12-2024 11:32
Dzień dobry. Złożyłem reklamację przez stronę Moje ING w sprawie bankomatu, który wyświetlił awarię podczas próby wpłacenia gotówki. Problem w tym, że gotówka nie została ani zwrócona, ani zaksięgowana podczas wpłaty — bankomat po wyświetleniu awarii wrócił do ekranu powitalnego z moją gotówką w środku. Data rozpatrzenia zgłoszenia to 2 stycznia 2025. Nie mogę czekać tak długo a wpłacone pieniądze są mi potrzebne praktycznie jak najwcześniej. Czy byłaby możliwość wcześniejszego rozpatrzenia wysłanego zgłoszenia? Nr. zgłoszenia to 107042/122024.
09-12-2024 11:48
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |