Mówimy „Po prostu”

Odpowiedz

Jakie masz cechy planowania podróży?

Jakie masz cechy planowania podróży?

Odpowiedz
0 Lajków
oliarda
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-07-2022
Wiadomość 1 z 7 (5 343 wyświetleń)

Re.: Jakie masz cechy planowania podróży?

Transport publiczny zamiast auta
Jedno z głównych źródeł oszczędności jakie można sobie wymarzyć. Jak to sobie kiedyś wyliczyłem, dzięki jeżdżeniu do pracy autobusami mam ponad 2000 zł oszczędności w skali roku – nie wliczając w to generujących jeszcze większe koszta wszystkich ubezpieczeń, przeglądów, napraw i innych wydatków związanych z utrzymaniem samochodu.
misterka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
11-07-2022
Wiadomość 2 z 7 (5 275 wyświetleń)

Re.: Jakie masz cechy planowania podróży?

Rzadko planuję z wyprzedzeniem. Lubię spontaniczność. Łaskocze nerwy
sikexi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
2
14-07-2022
Wiadomość 3 z 7 (5 222 wyświetleń)

Re.: Jakie masz cechy planowania podróży?

Zawsze mam ochotę zobaczyć maksimum ciekawych rzeczy. Ostatnio byłem w Grecji. To już 5 szalonych dni!

miarewt
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
3
15-07-2022
Wiadomość 4 z 7 (5 200 wyświetleń)

Re.: Jakie masz cechy planowania podróży?

Grecja ma piękne miasta i wyspy. Podobały mi się Meteory i Halkidiki. Ale Saloniki mnie rozczarowały

misterka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
11-07-2022
Wiadomość 5 z 7 (5 138 wyświetleń)

Re.: Jakie masz cechy planowania podróży?

[ Edytowane ]

Bardzo często odwiedzam Francję. Wiąże się to z moją pracą. A dla siebie zdałem sobie sprawę, że komfort jest ważny w każdej podróży. A uwierz mi, że można zorganizować wycieczkę bez tysięcy złotych. Istnieje wiele stron internetowych, które Ci w tym pomogą. Teraz nawet Transfer z lotniska możesz wcześniej wybrać [link] wybrać klasę samochodu i ustalić cenę.

Odpowiedz
0 Lajków
arrekilash
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-07-2022
Wiadomość 6 z 7 (5 097 wyświetleń)

Re.: Jakie masz cechy planowania podróży?

Kalkulacja ofert, gdzie tanio i dobrze
Odpowiedz
0 Lajków
Noclegi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
1
11-07-2020
Wiadomość 7 z 7 (2 114 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy