Mówimy „Po prostu”

Odpowiedz

Jak kupić bilety do Australii w najniższej cenie?

Jak kupić bilety do Australii w najniższej cenie?

Odpowiedz
0 Lajków
oliarda
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-07-2022
Wiadomość 1 z 6 (4 172 wyświetleń)

Re: Jak kupić bilety do Australii w najniższej cenie?

Niestety nie znamy sposobów na to jak najtaniej kupić bilety lotnicze do Australii. Oczywiście polecamy podczas dokonywania płatności na korzystanie z naszych kart płatniczych lub przelewów 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (4 144 wyświetleń)

Re.: Jak kupić bilety do Australii w najniższej cenie?

Nie sądzę, że będzie tanio. Koszt przelotu zależy od trasy. A z Polski do Australii to za długi lot
Odpowiedz
0 Lajków
misterka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
11-07-2022
Wiadomość 3 z 6 (4 093 wyświetleń)

Re.: Jak kupić bilety do Australii w najniższej cenie?

Myślę, że to nie będzie budżet. Ale możesz poszukać biletów na przyszły rok. Jeśli kupisz bilety z wyprzedzeniem, będzie kosztować mniej
Odpowiedz
0 Lajków
sikexi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
2
14-07-2022
Wiadomość 4 z 6 (4 033 wyświetleń)

Re.: Jak kupić bilety do Australii w najniższej cenie?

Co ciekawe, na wysokość cen biletów lotniczych do Australii niewielki wpływ ma miesiąc rezerwacji czy lotu ani wyprzedzenie, z jakim kupujemy bilet. Czynnikiem, który w największym stopniu wpływa na cenę, jest linia lotnicza
Odpowiedz
0 Lajków
miarewt
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
3
15-07-2022
Wiadomość 5 z 6 (4 003 wyświetleń)

Re.: Jak kupić bilety do Australii w najniższej cenie?

Chcąc lecieć do Australii trzeba liczyć się z koniecznością co najmniej jednej przesiadki na lotnisku. Tańsze bilety mogą wiązać się z większa liczbą przesiadek. Rezerwując bilet na tak odległej trasie warto zwrócić na to uwagę. Przy jednej przesiadce lot z Polski do Australii trwa ok. dobę. spróbuj poszukać tutaj https://uniticket.pl/ biletów lotniczych w akceptowalnej dla Ciebie cenie. Tutaj możesz zmienić wyszukiwane hasła, aż znajdziesz to, czego potrzebujesz
Odpowiedz
0 Lajków
boardek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-07-2022
Wiadomość 6 z 6 (4 001 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy