Odpowiedz

ING, a kredyt inkaso

Mam pytanie, dostałam dziś pismo od komornika i na nim były dane komornika i obok adresat i były tam dane banku ING.
Powodem zgłoszenia był kredyt inkaso.
Nie pisze nic o tym kto był powodem w sprawie. Czy to oznacza, że sprawa dotyczy długu w ING?
Odpowiedz
0 Lajków
Kasia18
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-04-2021
Wiadomość 1 z 4 (3 893 wyświetleń)

Re: ING, a kredyt inkaso

Chciałabym Ci pomóc, jednak tutaj nie możemy sprawdzić szczegółów. W tej sprawie proszę, skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 76 lub 32 357 00 88. Specjaliści dostępni są w dni robocze od 8:00 - 18:00. Sprawdzimy to dla Ciebie. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (3 864 wyświetleń)

Re.: ING, a kredyt inkaso

To jakaś żenada . Pierwszy raz od 10 lat mój bank strasznie mnie rozczarował. Dziś po godzinie 19 wracałam ze swojego sklepu i chciałam zrobić wpłatę do bankomatu by przelać pieniądze za towar mojego sklepu. Ponieważ wpłatomat w PKO SA gdzie posiadam konto firmowe był nieczynny. Stwierdziłam że pójdę do mojego banku gdzie posiadam konto prywatne ING tam sobie wpłacę pieniążki i zrobię ekspresowy przelew na moje konto firmowe a z tego przeleje pieniążki za towar .... No więc zaczęłam wpłacać aż doszłam do kwoty 5 tys. Bankomat nagle pokazał jakiś komunikat zabrał pieniądze i nie zaksięgował ich na moim koncie. Zadzwoniłam odrazu na infolinię po czym się dowiedziałam że muszę czekać na uwzględnienie reklamacji uwaga do 8.05.2021. To jakiś żart i kpina z ludzi tym bardziej że brak wpłaty za towar wiąże się z zablokowaniem dostawy towaru i karami umownymi bo jakąś maszyna wciagla pieniądze. Ciekawe czy bank opłaci mi kary umowne bo mają trefne wpłatomaty . Gdyby to wam trzeba było wpłacić pieniądze to szybciutko byście je wywalczyli. Jeśli na moim koncie do jutra nie pojawia się pieniądze zgłoszę tą sprawę wszędzie gdzie to możliwe. Bo żywcem robicie sobie jaja. Nikt nie bd czekał na wpłatę ode mnie tyle czasu bo wasza głupia maszyna okrada ludzi a wy jako bank macie to w nosie. Maszyna dalej działa pewnie po to by dalej okradać ludzi. Wystąpię do banku z wnioskiem o pokrycie kar umownych bo jesteście na tyle nie kompetentni że nie potraficie odrazu zareagować i zwrócić pieniędzy. Po coś macie te kamery. A to nie jest 5 zł tylko 5 tys w dodatku firmowe więc gratuluję podejścia do klienta ... Nic dziwnego że coraz więcej moich znajomych rezygnuje z waszych usług
Odpowiedz
0 Lajków
Ewela1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-04-2021
Wiadomość 3 z 4 (3 773 wyświetleń)

Re: Re.: ING, a kredyt inkaso

@Ewela1 Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Napisz proszę numer swojej reklamacji. Wyślemy prośbę o przyspieszenie Twojej sprawy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 4 (3 766 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy